Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Na tych targach będziesz miał w czym wybierać

red
8 lutego, 20:42
Już 40 wystawców potwierdziło udział w drugiej edycji Świeckich Targów Remontowo-Budowlanych Gresta-Bud 2019. Wszystko wskazuje na to, że hala widowiskowo-sportowa wypełni się po brzegi, a na zwiedzających będzie czekała bogata oferta.
Pierwsza edycja targów odbyła się w ubiegłym roku
Fot. Andrzej Bartniak

Idea targów budowlanych to wspólna inicjatywa Tomasza Kellera, prezesa spółki Vistula-Park Świecie i Grzegorza Fettera, właściciela Hurtowni Budowlanej Gresta. To właśnie dzięki współpracy spółki miejskiej z lokalnym przedsiębiorcą w ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja imprezy, która od razu zebrała pozytywne recenzje.

- Już kilka dni po targach otrzymałem sporo pochlebnych opinii od naszych kontrahentów. Wielu twierdziło nawet, że dzięki tej imprezie udało im się sfinalizować bardzo ważne umowy. Zdecydowana większość już wtedy zadeklarowała udział w kolejnej edycji – mówi Grzegorz Fetter, właściciel Gresty, jeden z organizatorów targów.
REKLAMA

Druga edycja targów Gresta-Bud odbędzie się 2 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu.

- W tym roku zmieniliśmy trochę schemat organizacyjny. Nasz partner, firma Gresta, przejął na siebie rekrutację uczestników ze względu na to, że doskonale zna branżę. Nasza spółka z kolei zajmie się częścią organizacyjną i logistyczną oraz promocją imprezy – wyjaśnia Tomasz Keller, prezes Vistuli-Park Świecie.

Kogo zobaczymy w tym roku podczas targów? Na miesiąc przed startem imprezy udział potwierdziło już 40 firm, wśród których znajdziemy największych producentów o zasięgu ogólnopolskim, a nawet europejskim, jak również podmioty działające lokalnie.

- Z grona potentatów wymienić należy takie marki, jak: Bruk-Bet, Blachotrapez, Solbet, Fakro czy Galeco. Nie zabraknie jednak również firm ze Świecia, takich jak chociażby Lumifil, Raf-Mix, Saturn, Monter, AKO, Has, Basta i oczywiście naszej Gresty – wymienia Grzegorz Fetter.  
REKLAMA

Początek targów zaplanowano na godzinę 10.00. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie konkursów z nagrodami dla zwiedzających, ale przede wszystkim właśnie podczas imprezy będzie można na wielu stoiskach uzyskać kupony rabatowe. Jeśli więc planujecie w najbliższym czasie budowę domu, remont, czy też wyposażenie lub zakup mieszkania, to warto odwiedzić 2 marca Halę Widowiskowo-Sportową w Świeciu. Targi oficjalnie wsparło również miasto Świecie. 

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Datę targów i godzinę dałbym czytelniej. Za nim znalazłem te informacje trochę czasu minęło...

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz