Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Co z marketem budowlanym OBI pod Świeciem?

Andrzej Pudrzyński
30 kwietnia, 14:22
W listopadzie ubiegłego roku pisaliśmy o planach budowy marketu OBI w Morsku koło Świecia. Jakie są szanse na jego powstanie?
OBI miało powstać na 1,5-hektarowej działce w Morsku. niedaleko KFC
Fot. Andrzej Bartniak

Teren między Świeciem a Morskiem to smakowity kąsek dla inwestorów. Już teraz znajdują się tam stacja Orlenu i restauracja KFC. Pod koniec 2019 r. lub na początku 2020 r. ma zostać otwarty McDonald’s.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, 1,5-hektarową działką na tym obszarze zainteresowani byli również przedsiębiorcy, którzy chcieli zbudować tam OBI, market z materiałami do budowy domu, wykończenia wnętrz, ogrodniczymi itd.
REKLAMA
Na razie mieszkańcom powiatu świeckiego pozostaną wyjazdy do OBI w Bydgoszczy, bo inwestorzy wycofali się z projektu. Przynajmniej na razie. Uznali, że Świecie i okolice (nawet biorąc pod uwagę niedalekie Chełmno), to za mały rynek, żeby inwestycja na taką skalę była opłacalna.

Niewykluczone, że na decyzje inwestorów miało też wpływ przyspieszenie prac przy budowie Mrówki przy ul. Armii Krajowej. Niedługo w mieście będą dwa spore markety typu dom i ogród – Bricomarché i Mrówka. Stawienie kolejnego, OBI, który działa w tym samym segmencie rynku, uznano za zbyt ryzykowne.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (3)

Najpierw niech zaczną budowe drogi od Tesco na wodną.Bo tylko mydlicie ludziom w głowach .

Odpowiedzi: 1

a co ma budowa drogi do prywatnych inwestycji w morsku???

Odpowiedzi: 1

Brawo TY :)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz