Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Salon urody to raczej pewny biznes, bo dziś kobiety chcą czuć się piękne bardziej niż kiedykolwiek

Andrzej Bartniak
4 maja, 09:24
Z miłości do kosmetyków zrodził się Dom Piękna Anamej. Tak o swoim salonie urody, który w szybkim tempie umacnia swoją markę, mówi Anna Wrzeszczyńska.
Na zdjęciu od lewej: Andżelika Dekowska, Anna Wrzeszczyńska, Natalia Rogalska, Patrycja Ossowska
Fot. Andrzej Bartniak

Powstanie salonu, który mieści się przy ul. Klasztornej 13, było w pewnym sensie konsekwencją rozwoju kariery jego właścicielki. - Od 13 lat współpracuję z firmą Avon, a od 2,5 roku jestem okręgowym menadżerem sprzedaży - mówi Anna Wrzeszczyńska. - W tej chwili odpowiadam za 2500 konsultantek, z czego bardzo ściśle współpracuję z grupą 70 pań. Uznałam, że skoro potrafię sprawnie zarządzać sprzedażą w tak dużej grupie, to tym bardziej powinnam sobie poradzić z prowadzeniem salonu urody. Doszłam do etapu, w którym chciałam mieć coś swojego. Firmę, która od początku do końca będzie funkcjonować według moich zasad.

Chociaż każdy biznes niesie ryzyko porażki, Anna Wrzeszczyńska raczej nie bierze pod uwagę  możliwości niepowodzenia. - Bynajmniej nie wynika to z jakieś przesadnej pewności siebie - zapewnia. - Po prostu bardzo dokładnie przeanalizowałam wszystkie aspekty tego przedsięwzięcia. Jestem związana z branżą bardzo długo, znam wszystkie aktualne trendy. Poza tym zainwestowałam w sektor usług, który według wszelkich prognoz świetnie rokuje na przyszłość.

Salon urody, to dla większości klientek, a czasami także klientów, miejsce gdzie nie przychodzi się tylko po konkretną usługę, ale raczej oczekuje się pewnego pakietu. Znajduje się w nim m.in. sympatyczna atmosfera i miła rozmowa z kosmetyczką. To także miejsce, gdzie powinno się uzyskać kompleksową informację na temat kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych. Anna Wrzeszczyńska doskonale wie, że bez tych elementów trudno oczekiwać sukcesu.

- Bardzo starannie dobierałam kadrę - podkreśla. - Mam młody zespół, co niewątpliwie przemawia na jego korzyść. Są to dziewczyny, które chcą się rozwijać, brać udział w kursach, poznawać najnowsze trendy.

Dom Piękna Anamej ma kilka stref: słońca i relaksu (można w niej zażyć kąpieli słonecznych w   najnowszych urządzeniach lub zrelaksować się na fotelu masującym), strefa urody (stylizacja rzęs, brwi i drobne zabiegi upiększające cerę oraz szeroko rozumiana stylizacja paznokci), beauty & biznes (miejsce, w którym można umówić się na makijaż oraz uzyskać informacje na temat firmy Avon oraz jak rozpocząć swój biznes jako konsultantka).  

Niedługo będzie można w salonie wykonać także  makijaż permanentny.

Prywatnie pani Anna jest żoną i matką. Ma jednego syna. Ważnymi domownikami są także dwa psy i dwa króliki. W wolnym czasie, którego nie ma zbyt wiele, najchętniej podróżuje za granicę.

a [dot] bartnikaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz