Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna

Zareklamuj się na portalu Extra Świecie! Czyta nas 9 tys. osób dziennie!

15 maja, 18:21
Autopromocja
Czytają nas mieszkańcy całego powiatu świeckiego, w większości osoby do 55 lat. To najbardziej aktywna grupa wiekowa na rynku konsumenckim i zatrudnienia.

Portal Extra Świecie odwiedza średnio 9 tys. osób dziennie! To nie tylko ulubione źródło informacji dla mieszkańców naszego powiatu, ale również doskonały nośnik reklam. Oferujemy bardzo korzystne ceny! Zaufały nam największe firmy w powiecie. Sprawdź nas i Ty!

Kontakt:
reklamaatextraswiecie [dot] pl
tel. 661 504 850