Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Bardzo dobry początek naszych drużyn w okręgówce

sport
13 sierpnia, 20:50
Wda Świecie i Start Eco-Pol Pruszcz wygrały swoje mecze, a Pomorzanin Serock zremisował w pierwszej kolejce nowego sezonu piłkarskiej piątej ligi.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Wda Świecie w pierwszej kolejce wybrała się do Jabłonowa Pomorskiego na mecz z tamtejszym Naprzodem. Spotkanie zaczęło się kapitalnie dla świecian, bo już w piątej minucie zawodnicy Wdy objęli prowadzenie. Autorem dość szczęśliwego, pierwszego gola w nowym sezonie został Bartosz Czerwiński. Piłka po jego dośrodkowaniu minęła wszystkich zawodników i wpadła do siatki.

Jeszcze w pierwszej połowie Wda mogła podwyższyć, ale dobrej okazji nie wykorzystał Patryk Jarantowicz. Po przerwie świecianom grało się nieco trudniej, bo w 60 minucie czerwoną kartkę za faul taktyczny ujrzał Adrian Gackowski, który powstrzymał zawodnika gospodarzy, wychodzącego na czystą pozycję.

Z racji konieczności utrzymania dwóch graczy młodzieżowych, trener Dariusz Jackiewicz na boisko desygnował Mikołaja Topora. Gospodarze do samego końca próbowali doprowadzić do wyrównania. Udała im się nawet ta sztuka w doliczonym czasie gry, ale na szczęście dla Wdy, sędzia dopatrzył się spalonego i z pierwszego zwycięstwa w sezonie, mogli cieszyć się świecianie.

Naprzód Jabłonowo – Wda Świecie 0:1
Bramka dla Wdy:
Czerwiński (5)
Wda: Semrau – Gackowski, Żurek, Słaby, Kocieniewski – Wietrzykowski, Wenerski, Czerwiński, Jarantowicz (82. Wiśniewski), Warchoł (62. Topór) – Ratkowski (68. Tarkowski).

Jeszcze bardziej efektownie w nowy sezon weszła drużyna Startu Eco-Pol Pruszcz, która rozbiła na wyjeździe Sokół Radomin 5:2! Pruszczanie już po pierwszej połowie prowadzili 5:0!

Pierwszego gola już w 6 minucie ustrzelił Mikołaj Prybiński. Na 2:0 w 11 minucie podwyższył Jakub Krukowski. Ten sam zawodnik w 29 minucie zdobył trzecią bramkę dla Startu. Gola na 4:0 zdobył Wietrzykowski, natomiast Jakub Krukowski w 41 minucie skompletował klasycznego hat-tricka, udowadniając, że znów może być jednym z najlepszych strzelców klasy okręgowej.

W drugiej połowie ekipa Startu nie musiała już tak forsować tempa i dała się dwukrotnie zaskoczyć gospodarzom w 70 i 89 minucie, ale i tak wynik 5:2 na otwarcie sezonu robi wrażenie.

Trzeci z reprezentantów powiatu świeckiego, Pomorzanin Serock na otwarcie ligi zremisował 2:2 z beniaminkiem Krajną Sępólno Krajeńskie.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Dla sztabu Wdy i redaktora ściąga z regulaminu PZPN: W przypadku wykluczenia (czerwonej kartki) zawodnika młodzieżowego zespół występuje w zmniejszonym składzie bez konieczności uzupełniania do wymaganego limitu zawodników młodzieżowych (nie ma obowiązku zastępowania zawodnika seniora innym zawodnikiem młodzieżowym).

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz