Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jadwiga, Leonard, Teresa
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  19°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 12°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  16°C / 10°C

Bukowiec zwycięzcą pierwszej edycji świeckiej Extraligi.pl

sport
9 lipca, 21:24
Zespół GMD Plus/Aut-Mor Bukowiec zwyciężył w pierwszym sezonie rozgrywek w piłce sześcioosobowej w Świeciu, rozgrywanych w ramach ogólnopolskiego projektu.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Extraliga.pl to rozgrywki amatorskie dla zespołów sześcioosobowych, które swoje mecze rozgrywają na orlikach. W projekcie bierze udział wiele zespołów z całej Polski, które grają skupione wokół miast – organizatorów. Oprócz Świecia w tym sezonie mecze rozgrywane były w Grudziądzu, Ełku, Warszawie, Kobylnicy, Słupsku, Trójmieście, Legnicy, Lublinie, Świdniku i Nowym Targu.

W Świeciu ten sezon był pierwszym. Zgłosiło się do niego sześć zespołów. Mimo to z uwagi na okres grania, który przeciągnął się do wakacji kilka kolejek było przekładanych i dopiero w ubiegłym tygodniu udało się oficjalnie zakończyć rozgrywki.

Już wcześniej było jasne, że Extraligę w Świeciu zwycięży zespół GMD Plus/Aut-Mor, który w ostatniej kolejce pokonał jeszcze Strugę Drzycim 10:8. Drugie miejsce w rozgrywkach zajął Azymut Transport, który pokonał  ostatniej kolejce Noe-Trans Przysiersk 13:2, a dziewięć goli zdobył w tym meczu Maciej Góra. Ostatnie miejsce na podium przypadło drużynie Noe-Trans Przysiersk.

Ostateczna klasyfikacja I sezonu świeckiej Extraligi.pl:

 1. GMD Plus/Aut-Mor Bukowiec  30 pkt      95-33
 2. Azymut Transport                  24 pkt    118-39
 3. Noe-Trans Przysiersk              12 pkt      43:59
 4. Gresta/Espack/Sadowska        12 pkt      54:74
 5. Struga Drzycim                      6 pkt      54:85
 6. Tor Laskowice                         6 pkt     27-101

We wtorek 9. lipca zostanie również rozegrany Puchar Świecia w piłce sześcioosobowej, którego zwycięzca awansuje do finału ogólnopolskiego, rozgrywanego w Bydgoszczy. Mecze będą rozgrywane od godziny 17.00 na dwóch bocznych boiskach Wdy. Udział w zawodach zapowiedziało 9 zespołów, w tym trzy spoza świeckiej Extraligi.pl.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz