Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jarosław, Marek
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  23°C / 16°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  15°C / 9°C

Czwarta kolejka Celcom Basket Ligi

Maciej Grocki
30 października, 18:33
Pogrom Inter-Car/Arpolu oraz zwycięstwo Grudziądza w derbach tego miasta to najważniejsze wydarzenia ostatniej kolejki jeżewskiej ligi koszykówki.
Rywalizacja dwóch grudziądzkich zespołów rozczarowała
Fot. Celcom Basket Liga

Traktor Parts – Inter-Car/Arpol 42:94 (14:20, 8:23, 12:26, 8:25)

Najlepszy mecz w sezonie obecnego wicemistrza. Ani przez chwilę ich zwycięstwo nie było zagrożone. W Arpolu bardzo dobre zawody rozegrał Mikołajczak (19 pkt), który w ostatniej kwarcie zdobył 10 punktów z rzędu po szybkich kontrach. Dzielnie wspierał go Łukasz Rydwelski, autor 18 punktów. W ekipie pokonanej na uwagę zasługuje 15 „oczek” Łukasza Bartniczaka. W kolejnej kolejce Inter-Car/Arpol zagra z Nowe Basket Team, a Traktor Parts sprawdzi formę Rasz Team.

Nowe Basket Team – Celcom Olimp Jeżewo 60:45 (12:13, 13:14, 10:10, 25:8)

Spotkanie bardzo zacięte. Przed długi czas „pachniało” nawet dogrywką, jednak gracze z Nowego w ostatnich 10 minutach przejęli zdecydowanie inicjatywę nad poczynaniami boiskowymi. W zespole z Nowego zabrakło Tomasza Gocka, jednak godnie zastąpił go Dawid Górski i Tomasz Jaszkowski (22 i 18 punktów). U gospodarzy tylko jeden zawodnik odnotował podwójną zdobycz. Był nim Mateusz Czajka, autor 14 punktów. W następnych spotkaniach Celcom Olimp zagra z mistrzem, zespołem Grudziądza, a Nowe Basket Team sprawdzi Inter-Car/Arpol.

Ventures Industries – Grudziądz 44:70 (6:17, 9:17, 16:17, 13:19)

Derby Grudziądza, a zarazem rywalizacja dwóch najlepszych na ten moment zespołów w lidze, rozczarował. Wszystko za sprawą słabej postawy Ventures. Odcięcie od większości podań lidera zespołu, Adama Jarmuszewskiego (12 punktów). 15 punktów dorzucił Paweł Mroziński. W Grudziądzu punktował cały zespół, jednak najwięcej dorzucił Arkadiusz Janicki, autor 15 punktów oraz Mateusz Deuter – 12 pkt. W następnych meczach Grudziądz zagra z Celcom Olimp Jeżewo, a Venture Industries będą pauzować.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Levitra Verschreiben Lassen Propecia Cipla Pharmacy is it safe to buy levitra on line Viagra Kopfschmerzen Vermeiden

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz