Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  24°C / 20°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  23°C / 17°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  23°C / 16°C

Dwa brązowe medale dla Wisły

sport
30 kwietnia, 22:04
Kamila Słomska i Sebastian Bąk stanęli na podium podczas Mistrzostw Polski Seniorów w zapasach, odbywających się w Bydgoszczy.
Kamila Słomska i Sebastian Bąk z trenerem Grzegorzem Sikorskim
Fot. Wisła Świecie

W najbardziej prestiżowej kategorii, zapasach seniorów i seniorek, wystartowało łącznie 88 mężczyzn i 63 kobiety. Wisła wysłała na tę imprezę trzyosobową reprezentację w osobach Kamili Słomskiej (Pyżewskiej), Darii Pyżewskiej oraz Sebastiana Bąka.

Najbardziej doświadczona w ekipie, Kamila Słomska zdobywała już wcześniej srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski. Teraz swój dorobek powiększyła o kolejny brąz. W pierwszej rundzie Słomska miała wolny los. W trzech kolejnych walkach, zwyciężyła jeden pojedynek z Magdaleną Kaźmierczak (UKS Masters Łódź) i to wystarczyło do zdobycia brązowego medalu.

Trudniejsze zadanie miał Sebastian Bąk, który w wadze 79 kg miał aż jedenastu przeciwników. Bąk musiał walczyć aż cztery razy. Trzy walki wygrał i zaliczył tylko jedną porażkę z Krzysztofem Sadowikiem. W pojedynku, decydującym o brązowym medalu, Bąk pokonał Pawła Malickiego z Orła Namysłów. Dodajmy, że to pierwszy medal Sebastiana Bąka w jego historii startów w Mistrzostwach Polski Seniorów.

Mniej szczęścia miała trzecia z reprezentantek Wisły, Daria Pyżewska, która zajęła w swej kategorii 53 kg, ostatnie siódme miejsce, przegrywając wszystkie trzy walki.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz