Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  19°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 12°C

Jakub Sikorski najlepszym graczem ŚALK

sport
10 czerwca, 18:54
Podczas zakończenia piątego sezonu Świeckiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, organizatorzy przyznali wiele nagród oraz zafundowali kibicom efektowny pokaz wsadów Piotra „Grabo” Grabowskiego.
Jakub Sikorski otrzymał nagrodę z rąk burmistrza Krzysztofa Kułakowskiego
Fot. Piotr Adamczak

Jak co roku podczas zakończenia ligi, wręczono mnóstwo nagród indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem meczu finałowego wybrano Przemysława Dolnego z Corleone Team, natomiast tytuł MVP całej ligi otrzymał Jakub Sikorski z ekipy Rasz/Traktor Parts.

Pozostałe nagrody indywidualne:
najlepszy strzelec –
Tomasz Herman (Corleone Team) – 20,3 pkt na mecz
najlepszy asystent – Tomasz Herman (Corleone Team) – 6,7 as. na mecz
najlepszy zbierający – Jakub Sikorski (Rasz/Traktor Parts) – 14,3 zb. na mecz
najlepszy przechwytujący – Dariusz Igliński (Corex Inter.Line) – 3 prz. na mecz
najlepszy blokujący – Krzysztof Mazur (Corex Inter.Line) – 1,2 bl. na mecz
najlepiej rzucający za 3 punkty – Jakub Sikorski (Rasz/Traktor Parts) – 26 „trójek”

Organizatorzy zaskoczyli również zawodników przyznaniem trzech nagród za tzw. „pięciolatkę”. Dokonano podsumowania wszystkich sezonów ŚALK i okazało się, że najlepszym strzelcem i asystentem w historii rozgrywek został Dariusz Igliński, natomiast najwięcej zbiórek przez pięć lat gry zanotował Mateusz Czajka.

Podczas finałów odbyły się również dodatkowe konkursy. Turniej drużynowych dystansowych wygrała drużyna Corexu. Najlepiej rzucającym za trzy punkty po raz kolejny został Dominik Stosik z Corleone, natomiast zawody Skills Challenge wygrał Maciej Bzdawka z Arpolu. Drugi raz zorganizowano również konkursów rzutów z połowy. Tym razem udało się wyłonić zwycięzcę, którym został Dariusz Makurat z Bud-Papu, który zainkasował nagrodę w wysokości 300 zł.

Zwieńczeniem wszystkich atrakcji podczas gali był pokaz wsadów Piotra „Grabo” Grabowskiego. Gość specjalny przez blisko dwadzieścia minut bawił publiczność i zawodników efektownymi akrobacjami, przeskakując nad zawodnikami i „pakując” piłki do kosza przy aplauzie publiczności.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz