Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ewelina, Jan, Paweł
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 14°C
 • silne opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 9°C

Jokerki rozpoczynają rundę play-off

sport
3 marca, 21:12
Przed naszymi siatkarkami walka w najlepszej ósemce I ligi. W pierwszej rundzie rywalem Jokera będzie przeżywający kryzys Energetyk Poznań.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Tak się złożyły, że Joker kończył sezon zasadniczy właśnie meczem w Poznaniu. Nasz zespół pokonał ekipę Energetyka 3:0, wcześniej jesienią świecianki były również lepsze w meczu we własnej hali, wygrywając 3:2. Ostatecznie więc w tabeli I ligi, Joker zajął piąte miejsce, a Energetyk Poznań czwarte. Stąd też pierwsze mecze play-off odbędą się w Poznaniu w najbliższy weekend – w sobotę i niedzielę o godzinie 17.00.

Nasz zespół mimo, że startuje z niższej pozycji może być upatrywany jako faworyt tej konfrontacji. Z jednej strony świadczą o tym wyniki sezonu zasadniczego, w którym dwukrotnie lepsze były świecianki, a z drugiej fakt, że zespół naszego rywala przechodzi dość spory kryzys, gdyż przegrał cztery z pięciu ostatnich meczów.

Przypominamy, że w tej fazie play-off, gra toczy się do trzech zwycięstw. Pierwsze dwa mecze w Poznaniu pokażą już zapewne siłę obu drużyn. Kolejne dwa spotkania odbędą się w kolejny weekend w Świeciu, tj. 9. i 10. marca (oba mecz o godzinie 16.00), o ile zajdzie oczywiście taka konieczność i rywalizacja nie zakończy się wcześniej wynikiem 3:0 dla którejś z drużyn.

Czeka nas zatem solidna porcja siatkarskich emocji, a zespół Jokera ma realne szanse zameldować się w strefie medalowej, bo prawdopodobieństwo wyeliminowania poznanianek jest całkiem spore.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz