Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  13°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Jokerki staną pod ogromną presją

Tomasz Keller
10 października, 09:51
Po dwóch porażkach na otwarcie sezonu, podopieczne Marcina Wojtowicza poszukają pierwszych punktów na własnym parkiecie w środowym pojedynku z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Tak słabego początku sezonu Joker nie miał nigdy. Po porażce 1:3 w Tarnowie, w drugiej kolejce „Jokerki” wybrały się do Szczyrku na mecz z tamtejszym SMS-em PZPS Szczyrk. Niestety młody zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego obnażył wszystkie braki naszej drużyny. Joker-Mekro Energoremont przegrał to spotkanie w bardzo słabym stylu 0:3 (19,21,17).

Drobnym usprawiedliwieniem mógł być co prawda brak Katarzyny Wenerskiej i Oliwii Sieradzkiej, ale fakt, że Joker po raz pierwszy w historii nie wywiózł nawet seta ze Szczyrku jest bardzo niepokojący.

Po dwóch kolejkach gier w pierwszej lidze aż pięć zespołów nie ma na koncie żadnego punktu. Niestety w tym gronie jest również Joker. Oprócz świecianek, komplet porażek zanotowały ekipy: WTS Bank Włocławek, Budowalni Toruń, Karpaty PWSZ MOSiR Krosno oraz BlueSoft Mazovia Warszawa.

Rozgrywki ligowe przyspieszają i najbliższy mecz (pierwszy w tym sezonie we własnej hali) Jokerki rozegrają już w najbliższą środę 10. października. Rywalem naszej drużyny będzie AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Zważywszy, że zespół ten wygrał w ostatniej kolejce 3:1 z Tarnowem, z którym z kolei 1:3 przegrał Joker, zapowiada się kolejne bardzo ciężkie spotkanie. Presja będzie tym większa, że w sferze mentalnej na pewno dwie pierwsze porażki mogły nieco zdeprymować zespół Marcina Wojtowicza. Pora się jednak obudzić, bo kolejna porażka może oznaczać, że czołowa ósemka ligi znacznie oddali się od naszej drużyny.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz