Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Karatecy szkolili się pod okiem najlepszych

sport
5 sierpnia, 23:21
Zawodnicy Kyokushin Karate ze Świecia brali udział w letnim obozie przygotowawczym.
Jakub Kunkel (drugi z lewej) podczas obozu z mistrzem Kaicho Masahiro Kaneko uzyskał stopień 2 dan
Fot. nadesłane

Zajęcia zostały przeprowadzone w dniach 22 – 27 lipca. Wzięli w nich udział zawodnicy, występujący w kategorii seniorów. Gościem specjalnym obozu był, jak sami uczestnicy twierdzą niezwykły nauczyciel, mistrz Kaicho Masahiro Kaneko. Organizatorem obozu była Polska Federacja Kyokushin Karate.

Niektórzy z zawodników ze Świecia wykorzystali obecność na obozie również do innych celów. Sensei Jakub Kunkel przystąpił do egzaminów szkoleniowych kyu i dan i zakończył je z pozytywnym skutkiem, uzyskując stopień 2 dan.

Oliwia Poćwiardowska z kolei skorzystała z możliwości wzięcia udziału w kursie instruktora karate, który ukończyła z wyróżnieniem.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz