Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aneta, Bogdan, Martyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  20°C / 11°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  22°C / 9°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  24°C / 12°C

Klaudia Zalewska z brązowym medalem, czekiem i… biżuterią

sport
12 kwietnia, 18:06
Zapaśniczka Wisły Świecie wywalczyła trzecie miejsce podczas zawodów Pucharu Polski Kadetek w Komornikach.
Klaudia Zalewska z symbolicznym czekiem (po prawej)
Fot. Andrzej Bartniak

Zalewska, startująca w wadze 46 kg, rozpoczęła turniej od zwycięstwa z Moniką Dziewulską z ULKS Olimpijczyk Chełm. W drugim pojedynku uległa późniejszej triumfatorce w tej kategorii Nikoli Wiśniewskiej z AKS Białogard. W ostatniej walce, zapaśniczka Wisły zwyciężyła Annę Radziewicz z ZKS Bielawianka Bielawa i zdobyła brązowy medal.

Druga z reprezentantek Wisły, Natalia Radzio, startująca w wadze 57 kg zajęła jedenaste miejsce. Radzio zaczęła pojedynki od drugiej rundy, w której pokonała Martę Sós z UKS Zapasy Plewiska. Potem jednak doznała dwóch porażek z Karoliną Domaszuk z LUKS Amator Juchnowiec oraz z Dagmarą Branicką z MKS Cement Gryf Chełm i zajęła ostatecznie jedenaste miejsce.

Osiągnięcia Klaudii Zalewskiej docenili przedsiębiorcy. Michał Wejner z Grupy Towarowo-Usługowej, zrzeszającej lokalne firmy, wręczył zapaśniczce czeka na 300 zł, a Przemysław Fischer, właściciel Jubilera Corleone – zestaw biżuterii.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz