Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Krzysztof Otlewski-junior nowym prezesem WFBC

sport
16 lipca, 13:13
Stowarzyszenie Wda Futbol Business Club wybrało skład nowego zarządu. Sporo w nim niespodzianek i zupełnie nowych osób, które mają być gwarancją początku odbudowy silnej pozycji klubu w regionie.
Krzysztof Otlewski jr (trzeci z prawej) przejął stery w Stowarzyszeniu WFBC po Kamilu Mankowskim
Fot. nadesłane

Krzysztof Otlewski jr. to znany w powiecie świeckim przedsiębiorca (syn założyciela zakładów meblarskich w Osiu i Laskowicach). Na stanowisku prezesa WFBC zastąpi Kamila Mankowskiego.

W składzie nowego zarządu stowarzyszenia znaleźli się również: Krystyna Błażejewska, Monika Słomska i Wojciech Pogoda. W komisji rewizyjnej natomiast zasiądą Cezary Gładek, Karolina Rappke i Artur Kulpa-Podgóreczny.

Oznacza to prawdziwą rewolucję w strukturach WFBC, ponieważ ze składu zarządu znikną takie osoby, od lat związane z działalnością w klubie, jak Krzysztof Kosecki, Kamil Mankowski, czy Adam Thiede, choć niektórzy pozostaną w strukturach w charakterze zwykłych członków. Nowy prezes od początku stawia sobie ambitne cele.

- Chcemy przede wszystkim stawiać na rozwój młodzieży. Docelowo zespół z każdego rocznika ma brać udział w turniejach i mieć swojego sponsora. Drugim ważnym zadaniem będzie oczywiście pozyskiwanie sponsorów dla Wdy, ale nie tylko takich, co dadzą pieniądze, ale faktycznie będą aktywnie uczestniczyć w życiu klubu. Mamy spory potencjał. Dysponujemy najlepszą infrastrukturą sportową w okolicy, musimy to dobrze wykorzystać – mówi Krzysztof Otlewski jr.

Co ciekawe, sam Klub Sportowy Wda Świecie nadal nie może doczekać się osoby prezesa. Po tym, jak z funkcji zimą zrezygnował Andrzej Maliszewski, wciąż nie zwołano Walnego Zgromadzenia, które wyłoniłoby nowego sternika.

Stowarzyszenie Wda Futbol Business Club od 2007 roku działa na rzecz Klubu Sportowego Wda Świecie. Od ponad pół roku stowarzyszenie ma także własny Klub Biznesu zrzeszający przedsiębiorców ze Świecia i okolic, którego koordynatorem jest Wojciech Pogoda.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (3)

Aasaa

Odpowiedzi: 1

aasaA

Odpowiedzi: 0

po cóż drużyna piłkarska która wyżej trzeciej ligi nie wyskoczy ? chyba tylko dla diet działaczy , szkoda pieniędzy na ten klub 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz