Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jarosław, Marek
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  23°C / 16°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  15°C / 9°C

Nowe odrabia straty. Piłkarki Strażaka zakończyły sezon

Maciej Grocki
5 listopada, 18:42
Za nami kolejny piłkarski weekend w regionie. Coraz lepiej spisują się piłkarze z Nowego. Zła passa nie opuszcza za to piłkarzy Wdy Świecie.
Piłkarki Strażaka Przechowo mają za sobą bardzo udaną rundę jesienną
Fot. kobiecapilka.pl

W rozgrywkach B klasy Gwiazda Bukowiec bezbramkowo zremisowała z Victorią Śliwice 0:0, Zryw Wielki Lubień uległ na własnym boisku Tęczy Wiąg 1:2, Tygrysy Sulnowo zostały rozgromione przez Wisłę Gruczno 0:6, Czarni Lniano przegrali z Ułanami Dragacz 1:2, a Strażak Przechowo podzielił się punktami ze Spartą Przysiersk remisując 2:2.

W derbach powiatu świeckiego w A klasie Fala Świekatowo zremisowała z rezerwami Wdy Świecie 1:1 (0:0). Drugie spotkanie naszych ekip, czyli Grom Osie - Start Warlubie przełożono na 18 listopada.

Bardzo dobre informacje dostaliśmy ze stadionu Startu Pruszcz, gdzie w meczu na szczycie klasy okręgowej Start pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1.

W IV lidze na nogi staje zespół z Nowego. Wisła Nowe pewnie wygrała na wyjeździe w Kowalu z miejscowym Kujawiakiem 0:3 (0:2). Po serii 11 meczów bez zwycięstwa można powiedzieć, że wiślacy złapali wiatr w żagle.

Rundę jesienną zakończyły już piłkarki Strażaka Przechowo. W ostatnim meczu rundy uległy na własnym boisku Spójni Białe Błota 2:6 (1:3). Postęp, który zrobiły piłkarki jest jednak bardzo zauważalny i za to należą się wielkie brawa podopiecznym Tomasza Płacheckiego.

Zmiana trenera nie przyniosła efektów w Świeciu. Marcin Olejniczak poniósł drugą porażkę po swoim powrocie do Wdy. Tym razem zdecydowanie lepiej zaprezentowali się piłkarze rezerw ekstraklasowego Lecha Poznań wygrywając aż 0:5 (0:3).

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz