Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Olimpia Drzycim z Pucharem Polski, Bukowiec trzecim zespołem w kraju

sport
23 lipca, 08:48
Świetne wieści napłynęły z Bydgoszczy, gdzie rozgrywano finałowe turnieje w ramach VII Mistrzostw Polski i Pucharu Polski piłkarskich szóstek pod nazwą Extraliga.pl. Olimpia Drzycim zdobyła krajowy puchar, a ekipa GMD Plus/Aut-Mor Bukowiec zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach!
Olimpia Drzycim zdobyła Puchar Polski w piłkarskich szóstkach w ramach projektu Extraliga.pl
Jarosław Grzybowski/FB

Przypomnijmy, że zespół GMD Plus AUT-Mor Bukowiec zwyciężył w eliminacjach rozgrywanych w Świeciu zarówno w klasyfikacji Mistrzostw Polski, jak i wygrał Puchar Świecia. W związku z tym miejsce w finałowym turnieju Pucharu Polski przypadło drugiemu finaliście – Olimpii Drzycim.

Obie ekipy spisały się znakomicie

na tle konkurencyjnych, amatorskich drużyn szóstek piłkarskich, z takich ośrodków, jak: Bydgoszcz, Trójmiasto, Grudziądz, Słupsk, Ełk, Rzeszów, czy Lublin.

GMD Plus AUT-MOR Bukowiec trafił do grupy z Tęczą Rzeszów, Redarem Słupsk i Fantastami Trójmiasto. W pierwszym meczu ekipa z Bukowca pokonała Redar Słupsk 2:0. W drugim spotkaniu GMD plus Aut-Mor zremisował 1:1 z Tęczą Rzeszów, a w trzecim meczu uległ ekipie z Trójmiasta 4:7.

Wyniki te pozwoliły zająć drużynie z naszego powiatu drugie miejsce i awansować do półfinału. W tej fazie lepszy okazał się rywal mający w składzie doskonale znanych zawodników z regionu - SPX Flow Bydgoszcz. Aut-Mor przegrał 0:1 i przyszło mu rywalizować o brązowy medal. W tym spotkaniu ponownie nasz zespół trafił na Tęczę Rzeszów, ale tym razem zwyciężył 2:1 i mógł się cieszyć z trzeciego miejsca w Polsce wśród amatorskich drużyn złożonych z piłkarskich szóstek.

Jeszcze większy sukces

odniosła ekipa Olimpii Drzycim złożona z tak znanych w Świeciu i okolicach zawodników, jak: Marcin Janus, Marcin Wanat, Sebastian Fiałkowski, Dawid Wydef, Jacek Szulc, Jarosław Grzybowski, czy Maciej Góra, który dołączył do zespołu na turniej finałowy.

Olimpia do półfinału turnieju awansowała z pierwszego miejsca w grupie, pokonując AlePalmy.pl Wąbrzeźno 4:3 i KS Beerlovers Rzeszów 3:1. W meczu z VOip24sklep.pl Bydgoszcz, drzycimianie zanotowali remis 3:3. W kolejnych meczach Olimpia zagrało wręcz rewelacyjnie, gromiąc w półfinale Królów Balu z Trójmiasta 6:0, a w meczu o główne trofeum Voip24sklep.pl Bydgoszcz 7:0.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Gratulacje

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz