Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Piłkarze pokażą się nad jeziorem

sport
13 sierpnia, 20:57
Po raz pierwszy w historii oficjalna prezentacja Wdy Świecie odbędzie się na scenie w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Do tej pory, prezentacje drużyn młodzieżowych i pierwszego zespołu były organizowane na stadionie przy ul. Sienkiewicza, a brali w nich udział głównie przedstawiciele mediów. W tym roku klub chce się pokazać szerszemu gronu publiczności i zaprezentuje swoich zawodników w Decznie.

Imprezę zaplanowano na piątek 16 sierpnia, od godziny 15.00, przy czym pierwsza drużyna pokaże się kibicom około godziny 16.45. Oprócz prezentacji w Decznie odbędzie się również turniej piłki plażowej dla drużyn młodzieżowych.

Klub zaprasza na to wydarzenie całe rodziny, ponieważ jako dodatkową atrakcję zaplanowano również możliwość skorzystania z dmuchańców. Poza tym w programie znajdziemy również konkurs wiedzy o Wdzie, a także oficjalną prezentację koszulki Wdy Świecie w sezonie 2019/20.

Działacze Wdy zachęcają również do licytacji sportowych gadżetów w ramach kontynuacji akcji #GramydlaSulego. Kolekcjonerzy sportowi będą więc mogli nabyć między innymi piłkę z autografem Jerzego Dudka, czy koszulkę z podpisem Joanny Jędrzejczyk.

Szczegółowy plan imprezy przedstawia się następująco:

15.00 – powitanie gości, przemówienia
15.45 – prezentacja drużyn młodzieżowych
16.45 – prezentacja pierwszego zespołu
17.15 – oficjalna prezentacja koszulki Wdy Świecie na sezon 2019/20
17.20 – konkurs wiedzy o Wdzie, konkursy sportowe
17.45 – licytacja sportowych gadżetów
18.00 – turniej beach soccera
20.00 – zakończenie

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz