Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Pol-Hem i Skoda spadają, TAF Toruń awansuje

Tomasz Keller
14 stycznia, 21:35
W miniony weekend poznaliśmy pierwsze z ważniejszych rozstrzygnięć dwunastego sezonu Stalex Ligi. Z Extraligą definitywnie żegnają się Pol-Hem/Wasbud/Agrokompleks/Pawstal i BS Skoda Auto Grudziądz. Do rundy barażowej i Extraligi w przyszłym sezonie awansowała z kolei Toruńska Akademia Futsalu.
Jakub Hapka (niebieska koszulka) nie zdołał pomóc swojej drużynie z Unisławia
Fot. Piotr Adamczak

TAF Toruń jak burza przeszła eliminacje i rozgrywki II ligi. Torunianie na zapleczu Extraligi wygrali wszystkie mecze z imponującym dorobkiem bramek 51:11. W ostatniej kolejce, grając dwa mecze jednego dnia TAF rozbiła Olimpię Drzycim 28:5 i Team Świekatowo 8:1, awansując pewnie do Rundy Barażowej.

Zgodnie z regulaminem mistrz II ligi będzie w tej fazie rozstawiony i może trafić na drużyny z miejsc 8-10 Extraligi lub drugi zespół II ligi. Na dodatek niemal wszystkie klasyfikacje indywidualne zdominował Michał Suchocki, który prowadzi zdecydowanie w kategorii strzelca, klasyfikacji kanadyjskiej i rankingu na zdobywcę „złotego buta”.

W miniony weekend poznaliśmy również dwóch z trzech spadkowiczów z Extraligi. Z najwyższą klasą rozgrywkową żegna się posiadacz „dzikiej karty” w tym sezonie BS Skoda Auto Grudziądz oraz beniaminek POL-HEM/Wasbud/Agrokompleks/Pawstal. Grudziądzanie ulegli wysoko 1:8 Eurodrobiowi Toruń mimo tego, że zdobyli pierwsi gola, natomiast POL-HEM po bardzo ostrym meczu przegrał z Grestą/Espack/Sadowską 3:5.

Piłkarze Gresty kończyli spotkanie bardzo poobijani. Daniel Czarnowski rozciął sobie głowę, a Tomasz Wiśniewski dwie minuty przed końcem meczu doznał urazu kolana.

Trzecim ze spadkowiczów będzie ktoś z trójki: Unisław Team, Świeckie Orły, Chełmża Futsal Team. Najtrudniejsze zadanie czeka ekipę z Unisławia, która aby uniknąć spadku, musi wygrać dwa kolejne mecze z rzędu. Dodajmy, że Unisław zagrał w ramach Stalex Ligi zaległy mecz we własnej hali z Eurodrobiem Toruń, który zakończył się klęską gospodarzy 0:7.

Niewiadomą pozostaje jeszcze kwestia, który zespół jako drugi z drugiej ligi awansuje do rundy barażowej. W najlepszej sytuacji jest AUT-MOR Bukowiec, który wystarczy, że nie przegra z Serockiem i osiągnie swój cel. Jeśli jednak ekipa POL-OSTEG Serock zwycięży oba ostatnie mecze, to ona będzie się cieszyć z awansu do Extraligi.

Komplet wyników:

9.01 (ŚRODA)
UNISŁAW TEAM PBDI - EURODRÓB TORUŃ 0:7 (0:6) 

11.01 (PIĄTEK)

EURODRÓB – BS SKODA AUTO GRUDZIĄDZ 8:1 (3:1) 
UNISŁAW TEAM PBDI – SYLA/KRĘGIELNIA/LUMIFIL DEVELOPMENT 1:5 (1:2) 

12.01 (SOBOTA)

OLIMPIA DRZYCIM – TAF TORUŃ 5:28 (1:13) 
TAF TORUŃ – TEAM ŚWIEKATOWO 8:1 (2:0) 
HABER – RAFMIX I PARTNERZY 4:13 (2:8) 
RADBOX – MG ECO INVEST 3:4 (1:3) 
PLAYARENA BYDGOSZCZ – UNISŁAW TEAM PBDI 7:3 (3:1) 
ŚWIECKIE ORŁY – CHEŁMŻA FUTSAL TEAM 7:2 (3:1) 
POL-HEM/WASBUD/AGROKOMPLEK/PAWSTAL – GRESTA/ESPACK/SADOWSKA 3:5 (1:4) 

13.01 (NIEDZIELA)

DARMEX CASING – INTER MK ŚWIECIE 5:3 (3:1) 
POL-OSTEG SEROCK – TAF TORUŃ 1:6 (0:4) 

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Levitra 25 What Is Amoxicillin Good For buy propecia uk What Is Keflex Prescibed To Treat Viagra Accion Terapeutica Isotretinoin Acutane Pills No Physician Approval Overseas

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz