Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  19°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 12°C

Przywieźli worek medali z Pelplina

sport
27 maja, 19:45
Najmłodsi adepci zapasów z Wisły Świecie zdobyli aż 8 srebrnych i 6 brązowych krążków podczas zawodów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin w mini zapasach i zapasach dzieci.
Zawodnicy Wisły Świecie zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej
Fot. nadesłane

W Pelpinie już po raz drugi zorganizowano zapaśnicze zawody dla najmłodszych. Wisła Świecie spisała się rewelacyjnie, zajmując drugie miejsce na 13 klubów w klasyfikacji drużynowej. Choć żadnemu zawodnikowi ani zawodniczce nie udało się wygrać swojej kategorii wagowej, to jednak ilość 14 medali, w tym ośmiu srebrnych i sześciu brązowych musi robić wrażenie.

Srebrne medale wywalczyli: Maja Ambroziak 18 kg, Małgorzata Karwasz 25 kg, Oliwia Spionek 27 kg, Kinga Zadworna 43 kg, Patrycja Preś 58 kg, Kacper Sikorski 27 kg, Jakub Zalewski 45 kg, Patryk Osiński 60 kg +.

Brązowe medale wywalczyli z kolei: Martyna Radzio 58 kg, Jakub Dolewski 27 kg, Piotr Podyma 30 kg, Hubert Dalak 33 kg, Mateusz Podyma 41 kg, Marcel Findling 45 kg.

Wiktoria Pogożały i Ksawier Kiwior zajęli natomiast miejsca poza podium.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz