Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  13°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Ruszyła rekrutacja do Stalex Ligi!

Tomasz Keller
8 października, 10:04
Halowa Ligi Piłki Nożnej w Świeciu zaprasza do udziału w dwunastej edycji rozgrywek. Tytułu broni świecki Raf-Mix, ale toruński Eurodrób zapowiada walkę o odzyskanie mistrzostwa.
Drużyny mają czas na zgłoszenia do końca października
Fot. archiwum

Już po raz dwunasty kibice w Świeciu będą emocjonować się rozgrywkami Stalex Ligi. Organizatorzy rozpoczęli właśnie oficjalną rekrutację drużyn do nowego sezonu. Przypomnijmy, że od kilku lat liczba zespołów oscyluje w przedziale 25-30 drużyn, co sytuuję Stalex Ligę, jako jedną z największych tego typu rozgrywek w województwie.

W tym roku Zarząd Ligi ustalił wpisowe w wysokości 950 złotych za ligę i puchar oraz 900 zł za sam start w Stalex Lidze. Pozostałe warunki się nie zmieniły. Drużyna nadal może zgłosić czternastu zawodników na starcie, trzech w dowolnym momencie, a także dokonać dwóch transferów i dobrać na jeden mecz gościa specjalnego. Łącznie więc w jednym zespole może zagrać nawet 20 graczy!

Organizatorzy jak co roku zapowiadają prowadzenie wielu klasyfikacji z atrakcyjnymi nagrodami. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrał Raf-Mix i Partnerzy, pokonując w finale Eurodrób Toruń. Brązowe medale uzyskała Gresta/Espack/Sadowska.

Drużyny mają czas na zgłoszenia do końca października. Start ligi zaplanowano, jak co roku na połowę listopada. Najprawdopodobniej w tym roku uroczystość losowania grup będzie połączona z meczem o Superpuchar.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe można pobierać na oficjalniej stronie rozgrywek: www.stalexliga.pl.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz