Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jadwiga, Leonard, Teresa
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  19°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 12°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  16°C / 10°C

Wda Świecie ma nowego trenera

sport
4 lipca, 06:51
Dariusz Jackiewicz zastąpi Zbigniewa Kaczmarka na stanowisku szkoleniowca pierwszego zespołu Wdy i poprowadzi zespół w nowym sezonie w klasie okręgowej.
Jak Wda będzie grała z nowym trenerem? Wkrótce się przekonamy
Fot. Andrzej Pudrzyński

Dariusz Jackiewicz do tej pory dwukrotnie reprezentował barwy Wdy Świecie jako piłkarz. W minionym sezonie, gdy zespół rundę wiosenną rozgrywał w A-klasie, bardzo pomógł swoim doświadczeniem w kluczowych meczach, niejednokrotnie w pojedynkę przechylając szalę zwycięstwa na korzyść Wdy.

Jackiewicz był również asystentem swojego poprzednika Zbigniewa Kaczmarka oraz wcześniej Marcina Olejniczaka. Prowadził też zespół Wdy w duecie trenerskim z Andrzejem Piekarczykiem.

Dariusz Jackiewicz ma również za sobą bardzo bogatą karierę piłkarską. Urodzony w Ostródzie zawodnik ma na swoim koncie występy w takich klubach, jak: Sokół Ostróda, Górnik Zabrze, Amica Wronki, Zagłębie Lubin i ŁKS Łódź.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

po cóż trzymać drużynę która ze względów finansowych może grać tylko w 4 lidze ? 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz