Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogna, Brygida
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 16°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Wda wygrała derby w Warlubiu

red
8 kwietnia, 20:59
W kolejnym meczu piłkarskiej A-klasy, drużyna ze Świecia zgarnęła komplet punktów. Wygrana jest tym cenniejsza, że świecianie ostatnie czterdzieści minut grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Ratkowskiego.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Wygrana w Warlubiu nie przyszła świecianom łatwo. Już w 15 minucie prowadzenie objęli gospodarze z Warlubia po samobójczym trafieniu Adriana Gackowskiego. Chwilę później, zespół Startu mógł podwyższyć na 2:0, ale dobrym instynktem wykazał się bramkarz Wdy, Marek Bernacki.

W 35 minucie pechowy strzelec gola samobójczego Adrian Gackowski w pełni się zrehabilitował, zdobywając wyrównującą bramkę. Na początku drugiej połowy, już w 50 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Jakub Ratkowski, przez co Wda, prawie całą drugą połowę musiała grać w osłabieniu.

Mimo to, trener Zbigniew Kaczmarek zdecydował się zaryzykować i zagrać trójką obrońców, próbując poszukać zwycięskiego gola. Taka taktyka okazała się skuteczna, bo w 70 minucie po zagraniu w pole karne, najwięcej przytomności zachował Wojciech Ernest, który zdobył drugiego gola dla Wdy.

Od tego momentu, zespół ze Świecia powrócił do ustawienia z czwórką obrońców. Mimo to po jednej z kontr, Wda mogła strzelić trzeciego gola, ale tym razem w sytuacji sam na sam pomylił się Wojciech Ernest. Do końca wynik już się nie zmienił. Wda zgarnęła kolejne trzy punkty, choć o wygraną w Warlubiu nie było łatwo.

Start Warlubie-Wda Świecie 1:2 (1:1)
Bramki dla Wdy: Gackowski (35), Ernest (70).
Wda: Bernacki – Ratkowski, Dam. Wietrzykowski, Słaby, Gackowski – Tarkowski (55. Kaczerowski), Kozicki, Wenerski, Czerwiński (80. Wiśniewski), Warchoł – Ernest.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (2)

Kamagra Acostumbramiento Where To Order Real Isotretinoin Drugs On Line Canadian Erectile Dysfunction Pills Order Topamax Online Paypal

Odpowiedzi: 0

Discount Canadin Drugs cialis 5mg Where Can I Get Atorvastatin Without A Propecia Caldea

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz