Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Znów nie udało się pokonać Warszawy

Tomasz Keller
28 listopada, 21:08
Joker-Mekro Energoremont Świecie nie ma szczęścia do drużyny stołecznej Wisły. Tym razem uległ warszawiankom 2:3 i na pocieszenie musi zadowolić się jednym punktem.
Joker-Mekro Energoremont Świecie wciąż nie może pokonać w ligowym meczu Wisły Warszawa
Fot. halawswieciu.pl

Po raz pierwszy w konfrontacjach obu drużyn, Joker przystępował do meczu z wyższego miejsca w tabeli. Wiślaczki ten sezon mają dużo słabszy i przyjechały do Świecia odbudować się nieco psychicznie i pod względem zdobytych punktów. Poza tym jeszcze nigdy w historii oficjalnych pojedynków ligowych naszej drużynie nie udało się pokonać Wisły i niestety tym razem było podobnie.

Spore znaczenie dla przebiegu meczu

miały już dwa pierwsze sety przegrane przez Jokerki. Szczególnie szkoda pierwszej partii, która była do wygrania. Joker prowadził w niej już 17:12, co wydawało się być dość pewną przewagą. Niestety po serii błędów zrobiło się 20:20, a w końcówce rywalki poszły za ciosem i zwyciężyły 25:22.

W drugiej odsłonie od stanu 8:8, przewagę zaczęły budować warszawianki. Nasz zespół niwelował ją momentami do dwóch punktów, ale bardziej nie był się w stanie zbliżyć, przegrywając ostatecznie 18:25.

Trzeci set to natomiast dużo lepsza gra Jokerek, które od wyniku 11:11 zaczęły budować przewagę i wygrały dość przekonująco do 18.

W czwartym secie,

przy stanie 13:14 kontuzję odniosła Dagmara Dąbrowska, która opuściła parkiet w asyście masażysty. Brak grającej ostatnio coraz lepiej, młodej zawodniczki nie zadziałał jednak na zespół deprymująco, a wręcz przeciwnie. Jokerki zmobilizowały się i wyszły na prowadzenie 18:15, a chwilę później 21:16.

Ciężar gry wzięła na siebie doświadczona Weronika Fojucik, ale dobrą zmianę dała również Pola Nowacka, a coraz więcej ataków kończyła Natalia Sieradzka. Ostatecznie Joker wygrał tego seta do 22 i doprowadził do tie-breaka.

Niestety, mimo dobrego początku i prowadzenia 2:0, drużyny zmieniały strony przy prowadzeniu Wisły już 8:4. Tej straty Joker nie był już w stanie odrobić i przegrał piątego seta 10:15, a całe spotkanie 2:3. Taki wynik zapewnił naszej drużynie jeden punkt w tabeli, ale wciąż Jokerki nie pozbyły się istnego fatum Wisły, która nadal wychodzi zwycięsko ze wszystkich meczów oficjalnych o ligowe punkty.

Teraz Jokerki czekają dwa bardzo trudne spotkania z najlepszymi drużynami w lidze. W najbliższą sobotę zespół stoczy bój w dalekiej Wieliczce, a już w środę 5. grudnia do Świecia przyjeżdża Energetyk Poznań.

Joker-Mekro Energoremont Świecie - Wisła Warszawa 2:3 (22:25, 18:25, 25:19, 25:22, 10:15).

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz