Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jarosław, Marek
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  23°C / 16°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  15°C / 9°C

Jesień zatrzymana w kadrze. Młodzi fotografowie pokazali swoje zdjęcia w Topolinku

Marek Wojciekiewicz
30 października, 19:56
Trzynastu mieszkańców Topolinka i okolic (gmina Świecie) wzięło udział w plenerze fotograficznym. Efekty można było podziwiać na wystawie w miejscowej świetlicy wiejskiej.
Laureaci konkursu na tle swoich prac
Fot. Marek Wojciekiewicz

Tym razem tematem przewodnim była jesień. W plenerze wzięło udział 13 osób, a w konkursie 10. Prace oceniało jury w składzie Jadwiga i Andrzej Cholewscy, autorzy „Bedekera gruczeńskiego”, Sofia Dzemidovich, grafik, Łukasz Lewandowski, instruktor Otwartej Strefy Twórczej w Grucznie i Piotr „Pitrex” Przybylski, fotoreporter.

Pierwszą nagrodę przyznano Agacie Frankowskiej, drugie Filipowi Romanowiczowi, a trzecie Lidii Wejnert i Pawłowi Kitowskiemu. Specjalne wyróżnienie Koła Gospodyń Wiejskich Ewelinie Siczek wręczyła Małgorzata Budnik, szefowa tego koła.

Plener i ekspozycję zorganizowała grupa twórcza Projekt Topolinek przy wsparciu Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

Agata Frankowska, I miejsce


Filip Romanowicz, II miejsce


Lidia Wejnert, III miejsce


Paweł Kitowski, III miejsce


Ewelina Siczek, wyróżnienie

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Szanowni Państwo, 
razi mnie błąd w nazwisku Pani Lidii. Bardzo proszę, ustalcie poprawne nazwisko i poprawcie w treści i podpis pod zdjęciem. :-) 
Pozdrawiam sedecznie.  

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz