Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Kociewie jest naszym powodem do dumy [zdjęcia]

bart
3 sierpnia, 20:32
Ponad 900 osób wzięło udział w barwnym korowodzie, który w miniony czwartek przeszedł ulicami starego Gdańska. Reprezentacja powiatu świeckiego na Świecie Kociewia liczyła blisko 160 osób.
Korowód przeszedł od Zielonej Bramy na Placu Kobzdeja
Fot. Nadesłane

W tym roku po raz trzeci mieszkańcy naszego regionu wzięli udział w kociewskim korowodzie, będącym jedną z atrakcji gdańskiego Jarmarku św. Dominika. Powiat świecki reprezentowali m.in. zastępcą burmistrza Świecia Paweł Knapik, burmistrz Nowego Czesław Woliński wraz ze swoim zastępcą Zbigniewem Lorkowskim, przedstawiciele gminy Jeżewo wraz z KGW Jeżewo oraz z Zespołem Pieśni i Tańca Kociewianki, KGW Topolanki, Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej, Mirosław Sejkowski, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Świeckiej, KGW Swojacy, Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”, Świeckie Gzuby, Orkiestra Dęta OSP Świekatowo.

W ramach projektu Kociewie Art powiat świecki reprezentował Michał Pietruszka – młody i zdolny mieszkaniec naszego regionu. Jego prace można oglądać do 6 sierpnia w Nadbałtyckim Centrum Kultury.

Na scenie, na Placu Kobzdeja, nie mogło zabraknąć występów muzyków z Kociewia, a wśród nich Orkiestry Dętej OSP Świekatowo oraz zespołu Vermouth z Nowego.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

 

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz