Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Koncert Jorgosa Skoliasa na koniec Festiwalu Podróżników [zdjęcia]

bart
25 listopada, 16:23
Sobotnim, wieczornym koncertem Jorgosa Skoliasa, któremu towarzyszył zespół Ajagore, zakończył się trwający od czwartku Festiwal Podróżników Piąty Ocean.
Muzycy zabrali słuchaczy w niezwykłą podróż od Grecji poprzez Afrykę do Indii
Fot. Andrzej Bartniak

Organizatorzy zadbali nie tylko o efektowny początek festiwalu, ale również jego zakończenie.  Z pewnością za takie należy uznać pierwszy w naszym regionie koncert sympatycznego Jorgosa Skoliasa. Pochodzący z Grecji muzyk wspólnie z zespołem Ajagore zabrał słuchaczy w muzyczną podróż inspirowaną zarówno bluesem, jazzem jak i muzyką etniczną od Grecji poprzez Afrykę do Indii. Muzycy zaprezentowali również elementy rebetiko - muzyki zakazanej w Grecji jeszcze na początku ubiegłego stulecia, głównie dlatego, że przywędrowała wraz z wygnanymi Grekami z nielubianej do dziś Turcji.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz