Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  13°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Na co warto wybrać się w marcu do świeckiego kina? Podpowiadamy

Daniel Lewandowski
11 marca, 07:00
W marcu w kinie Wrzos przygotowaliśmy bardzo zróżnicowany repertuar. Już od Dnia Kobiet można obejrzeć premierowo dwa filmy, które powinny trafić w gusta żeńskiej części widowni, choć nie tylko.
Kino Wrzos przygotowało kilka ciekawych propozycji
Fot. Andrzej Bartniak

Pierwszy z nich to polska komedia romantyczna „Całe szczęście” z ulubieńcami widowni Piotrem Adamczykiem i Romą Gąsiorowską. Takie filmy często gromadzą w naszym kinie sporą widownię. Nie inaczej będzie i tym razem.

Drugi film to należący do coraz popularniejszych adaptacji komiksów Marvela „Kapitan Marvel” z pierwszą kobiecą super bohaterką (Wonder Woman należy do komiksów DC). Postać ta trafi niebawem do składu popularnych Avengers, których ostatnią część obejrzała u nas rekordowa jak na takie kino ilość widzów, bo prawie 1,5 tys.

Czas zbrodni, czas wojny

W drugiej połowie miesiąca zwolennicy mocniejszych wrażeń będą mogli obejrzeć premierowo thriller „Ciemno, prawie noc” z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Reżyser Borys Lankosz zasłynął filmem „Ziarno prawdy”, można więc nastawić się na mroczniejszy klimat z zagadką w tle.

Fani polskiego kina będą mieli także okazję zobaczyć nowy film Władysława Pasikowskiego „Kurier”, opowiadający o perypetiach Jana Nowaka-Jeziorańskiego w czasie II wojny światowej. Zwiastun zapowiada iście dynamiczne widowisko.

Dla lubiących akcję zmieszaną z gatunkiem science-fiction zaprezentujemy ekranizację mangi „Alita: Battle Angel”, które nakręcono kamerami 3D i tak podobno najlepiej to widowisko oglądać. Taką też wersję będzie można obejrzeć w świeckim kinie. Dla bardziej wyrafinowanych widzów uda nam się zagrać „Green Book”, czyli film, który przez Akademię Filmową został uznany za najlepszy obraz 2018 r.

Psiak, smok i horrory

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych. Do 17 marca można jeszcze obejrzeć uroczą animację „Corgi. Psiak królowej”. Od 22 marca zagramy długo wyczekiwane „Jak wytresować smoka 3”, który trafia do nas ze sporym opóźnieniem po trudnych ustaleniach z dystrybutorem. Poprzednie części cieszyły się ogromną popularnością.

Na dużą widownię może zapewne też liczyć aktorska ekranizacja animacji Disneya „Dumbo”, którą na ekran przeniósł reżyser „Alicji w Krainie Czarów” (ponad milion widzów w Polsce) Tim Burton. Z kolei dla młodzieży szykuje się gratka w postaci mini maratonu horrorów, na którym zostaną zaprezentowane tytuły „Prodigy. Opętany” i „Zakon Świętej Agaty”.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl


Autor jest pracownikiem kina Wrzos.

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz