Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  13°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Otwarcie wystawy "Świetlne impresje" [zdjęcia]

bart
9 marca, 13:45
W miniony piątek w Galerii Okno odbył się wernisaż wystawy: ceramiki, batiku, pasteli i akwareli. Autorkami prac są uczestniczki zajęć dla dorosłych w CDP "Akademia"
Autorki prac ze swoją nauczycielką Adrianną Witucką (druga od prawej) i Hanną Kawecką kierującą CDP "Akademia"
Fot. Andrzej Bartniak

Wszystkie prace powstały podczas zajęć prowadzonych przez Adriannę Witucką w Centrum Działań Plastycznych „Akademia” w ramach sekcji ceramiki artystycznej dla dorosłych oraz sztuki plastyczne dla dorosłych. Wystawę będzie można oglądać do 1 kwietnia.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (5)

widza że tłumy przyszli na to wystawe

Odpowiedzi: 0

Do Maxi-Kazik .... czytając Twoją wypowiedź nasuwa się tylko jeden komentarz.... jaki autor prezentuje poziom taki jest komentarz. Poza tym po co pisać komentarz o czymś czego się  nie rozumie? 

Odpowiedzi: 0

Do 123: jak nie rozumie? Cooo? Ja żem miał piontke z plastyki w podstawówce! Możeta zapytać pani, ummm, pani... Nie pamiętam tera nazwiska ale moje akwarele były tak znane, że w latach 90tych nawet dresiarze gonili za nimi po mieście, pobrzękując złotymi łańcuchami. Poza tym, Panie, ja to ino w Beksińskim siedza!

Odpowiedzi: 1

Hahahahaha xD Dobre xD

Odpowiedzi: 0

Eh... Jakie to przykre patrzeć, że tak świetne miejsce, które miało swój piękny magiczny klimat i w którym organizowano naprawdę świetne imprezy zamieniło się w miejsce na mocher party z wyglądem jak w poczekalni do dentysty. Przykre. Nasze ukochane Cafe kultura zeszło na psy ;c

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz