Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  19°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 12°C

Sukces młodego kucharza z ZSP w Świeciu

Andrzej Bartniak
5 czerwca, 09:38
Maciej Jarzębski z Laskowic, uczeń drugiej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, zajął drugie miejsce w konkursie Blogger Food Festival w Bydgoszczy.
Maciej Jarzębski (po prawej) podczas Blogger Food Festival
Fot. nadesłane

Konkurs kulinarny dla bloggerów kulinarnych odbył się w Bydgoszczy pod koniec maja. Uczeń ZSP w Świeciu zajął w nim drugie miejsce. Zyskał uznanie takich znawców gastronomii, jak Rafał Godziemski, właściciel restauracji Memo w Bydgoszczy, Robert Makłowicz, Marcin Szukaj oraz dr Józef Sadkiewicz.

Blogger Food Festival to cykliczna impreza, która przyciąga pysznym jedzeniem. Maciej prowadzi na facebooku swój blog kulinarny, który był przepustką do wzięcia udziału w konkursie. Jury oceniało jego tartinki z szynką dziadka i ziołami oraz włoskie pierożki z morszczukiem i twarożkiem. Jako danie główne zaproponował faszerowane udka z dodatkiem pieczonych ziemniaków i salsą z pomidorów.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz