Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  21°C / 13°C
 • silne opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  16°C / 7°C

Varius Manx zagra na zamku. Wstęp na koncert bezpłatny!

as
15 maja, 07:48
Varius Manx uświetni tegoroczny Dzień Papiernika. Koncert już 1 czerwca na terenie koło świeckiego zamku.
Varius Manx znowu jest na topie. Wkrótce usłyszymy i zobaczymy zespół w Świeciu
Fot. materiały prasowe

Jak co roku, na początku czerwca firma Mondi szykuje niespodziankę nie tylko dla swoich pracowników, ale i wszystkich mieszkańców Świecia. Tradycyjne koncerty gromadzą na przedzamczu rzeszę słuchaczy.

Tym razem obchody Dnia Papiernika zwieńczy koncert legendarnej grupy Varius Manx. Formacja, począwszy od 1990 r., sukcesywnie pracuje na swoją markę. Takie piosenki jak „Orła cień”, „Ruchome piaski”, „Tokyo”, „Piosenka księżycowa” czy „Moje Eldorado” przez wiele tygodni nie schodziły z czołówek listy przebojów, a zespół dekorował kolejne wydawnictwa symbolicznymi „platynowymi płytami”.

Formacja miała prawdziwe szczęście do współpracy z rewelacyjnymi wokalistkami, wystarczy wymienić Anitę Lipnicką, Katarzynę Stankiewicz czy Monikę Kuszyńską. Po wypadku samochodowym w 2006 r., „gwiazda” Varius Manx nieco osłabła.

Gdy wydawało się, że najlepsze czasy „Variusów” już za nimi, do zespołu wróciła Kasia Stankiewicz. Jubileuszowa trasa koncertowa oraz wydana w 2018 r. płyta „ENT” sprawiły, że o grupie znów zaczęło być głośno, a piosenki „Mgła nad Warszawą”, „Kot bez ogona” i „Przed epoką wstydu” kolejny raz zaczęły pojawiać się na szczytach listy przebojów.

Początek koncertu o godz. 21.00. Wstęp bezpłatny.

Komentarze (2)

Jest amfiteatr to dlaczego koncert na zamku ?

Odpowiedzi: 1

Bo tam będzie piknik dla pracowników Mondi ośle niedoinformowany.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz