Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Warto wiedzieć co zyskaliśmy dzięki funduszom europejskim [zdjęcia]

bart
11 maja, 08:23
W całym kraju odbywają się różnego rodzaju wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W miniony piątek tematyką europejską próbowano przybliżyć młodzieży ze Świecia.
Jednym z punktów imprezy był konkurs wiedzy o UE w, w którym można było wygrać plecak
Fot. Andrzej Bartniak

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.

Z myślą o uczniach Akademickiego LO, 2 LO i Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 przygotowano imprezę na parkingu Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu. W programie wydarzenia znalazł się m.in. konkurs wiedzy o UE i rozbudowane zadanie plastyczne, którego celem było graficzne przedstawienie wpływu UE na takie sfery życia jak wolność i bezpieczeństwo.

Dla wszystkich przygotowano upominki, a ci do których uśmiechnęło się szczęście ucieszyli się z plecaka lub torby na laptopa.

Organizatorami imprezy byli: LGD "Gminy powiatu świeckiego", Powiat Świecki,  Młodzieżowe Centrum Kariery, Inkubator Przedsiębiorczości. 

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz