Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Co się stało z Anną Kubalewską? Wyszła ze szpitala i słuch po niej zaginął

bart
16 lipca, 14:10

Bliscy Anny Kubalewskiej niepokoją się o jej los. W minioną niedzielę, po wyjściu ze szpitala, z którego wypisała się na własne życzenie, kobieta nie pojawiła się w domu, ani nie dała znaku życia.

Anna Kubalewska zaginęła w minioną niedzielę
Internet

Anna Kubalewska ma 43 lata, 162 cm wzrostu, oczy zielone, włosy długie, brązowe, zaplecione w warkocz. W dniu zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w: czarne spodnie, czarną bluzkę, dżinsową kurtkę i adidasy.

- Ostatni raz była widziana na jednej ze stacji paliw w Świeciu - mówi podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle.  
REKLAMA

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące miejsca pobytu pani Anny proszony jest o kontakt pod numerem 509-616-448, 501-523-890, numerem alarmowym 112 lub redakcją #zaginieniprzedlaty. Poszukiwania kobiety prowadzą policjanci z Nakła.
REKLAMA


Komentarze (5)

widziana na jednej ze stali pali w Świeciu, to znaczy gdzie?

Odpowiedzi: 0

Co to jest i gdzie jest stali pali???!!!

Odpowiedzi: 0

A trochę pomyśleć nie zaszkodzi, a nie zaraz wypisywać o co chodzi! Każdemu może się przejęzyczyć lub zapomnieć liter... Pewnie chodzi o „stację paliw”

Odpowiedzi: 1

Jak się pisze artykuły to w języku polskim i bez błędów!Jak chce się pisać z błędami to...lepiej wcale nie pisać!

Odpowiedzi: 0

Czy już coś wiadomo więcej o tej Pani?? Czy się odnalazła?? 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz