Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena

Czy to do nich uśmiechnie się szczęście? Kolejni zakochani w konkursie Extra Para mają szansę na nagrodę!

red
8 października, 12:09

Na zgłoszenia par czekamy do 24 października. Aby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba być małżeństwem. Wystarczy, że oboje macie ukończone 18 lat.

Katarzyna i Paweł Lamparscy
Fot. nadesłane

Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

Para, która zdobędzie najwięcej głosów wygra nagrodę w postaci pobytu z noclegiem w Hanza Pałac w Rulewie. W pakiecie o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi!

Prześlijcie od 1 do 3 zdjęć, przedstawiających Was oboje (najlepiej w poziomie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.
REKLAMA

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcjaatextraswiecie [dot] pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Prezentujemy kolejne pary, które mają szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody.

Monika Dela z Drzycimia i Arkadiusz Kuchczyński z Nowego Jaszcza

Poznaliśmy się ok 15 lat temu przez… SMS. Po dwóch latach rozstania, każdy poszedł w świat, ale miłość i tęsknota pozostały. 13 października minie 8 rocznica, jak jesteśmy znowu razem. 28 grudnia 2019 r. pobieramy się w Osiu. Również tego dnia będzie chrzest naszej córki Emmy Sary, która ma obecnie 2 miesiące. Mieszkamy w Niemczech, ale mamy dom w Polsce. 

REKLAMA

 Anna Pozorska z Laskowic i Piotr Ćwikliński z Tczewa

Poznaliśmy się zupełnie przypadkiem przez portal społecznościowy. Dzieliło nas 100 km. Ja pochodzę z okolic Laskowic Pomorskich, a Piotr z Tczewa. Na początku było ciężko z powodu odległości. Zdecydowaliśmy że, któreś z nas powinno się przeprowadzić albo ja, albo on. Wypadło na mnie i tak już jesteśmy razem 5 lat. 13 września 2019 r., jak to mówią, w pechowy piątek, Piotr poprosił mnie o rękę. I tak zostaliśmy narzeczeństwem.

 

 REKLAMA

Katarzyna i Paweł Lamparscy ze Świecia

 Wyjeżdżając na obczyznę, nie myślałam, że spotkam miłość swojego życia! Poznaliśmy się w Szkocji, gdzie mężczyźni chodzą w spódnicach, whisky ma tu swój początek, a Wikingowie koniec. Jesteśmy razem 4 lata. Po ślubie minął roczek. Kocham go jak wariatka. Mimo że dzieli nas cała Polska ktoś tam na górze chciał, byśmy się poznali i byli razem. Pochodzę z Podkarpacia z bardzo małej wioski niedaleko Jasła, gdzie bardzo chętnie wracam. Mąż jest ze Świecia, które bardzo lubię odwiedzać, bo to mój drugi dom.
REKLAMA


 Kamila Wróbel i Damian Gaweł z Bagniewka

Historia naszej miłości zaczęła się od jego małego braciszka. Niby było pełno problemów, a z nim czułam się w innym świecie. Teraz, już po zaręczynach, również nasze małe szczęście jest w drodze. Jesteśmy już ze sobą rok. W grudniu planujemy ślub i chcemy dalej spędzać ze sobą każdą chwilę. Kocham go za każdą chwilę spędzoną z nim. Za każde nieprzespane noce i te gorsze dni. Nie wyobrażam życia bez niego.

Czekamy na zgłoszenia kolejnych zakochanych par!

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
Materiał sfinansowany przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Co o Tadeuszu Pogodzie, kadydacie do Sejmu z powiatu świeckiego, mówią inni samorządowcy? [wideo]

Do pobrania: