Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maja, Marceli, Dominik

Dlaczego na basenie spuścili wodę? Kiedy będziemy mogli skorzystać z pływalni?

Andrzej Bartniak
26 marca, 12:36

Park Wodny w Świeciu postanowił wykorzystać obecną sytuację - wykluczającą korzystanie z obiektu - na przeprowadzenie koniecznych przeglądów i remontów.

W czwartek rozpocznie się przegląd systemu hydraulicznego
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA


- To oznacza, że nie będzie już planowanej wcześniej przerwy w pracy we wrześniu - tłumaczy Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu.

Coroczne przerwy technologiczne, w czasie których spuszczana jest cała woda, to konieczność. Dziś pojawią się na basenie fachowcy z Łodzi, którzy skontrolują podbasienie - skomplikowany system hydrauliczny odpowiedzialny za funkcjonowanie obiektu. Ta sama ekipa zajmie sie też wytrawianiem niecki basenu sportowego. Ten zabieg ma na celu utrzymanie we właściwej kondycji blachy, z której zrobiona jest niecka.
REKLAMA

- Chcielibyśmy również zrobić mały remont klatek schodowych na zjeżdżalniach - mówi Stawski. - Wykładzina, którą wyściełane są schody, zużyła się. Chcemy ją zmienić na płytki. Nie wiemy jednak, czy się to uda. Pierwszy problem to znalezienie ekipy od zaraz. Drugi, to odpowiednie materiały. Trudno powiedzieć, czy otrzymamy taką ilość płytek na czas.

Nie wiadomo, kiedy znowu będzie można skorzystać z pływalni. Moment ponownego nalania wody będzie powiązany z zakończeniem epidemii.

- Robienie tego wcześniej, mija się z celem - podkreśla kierownik. - Pojawienie się wody w nieckach wymusza uruchomienie całego systemu filtracji i wentylacji, co generuje spore koszty.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Komentarze (15)

Mądrze wykorzystany ten ciężki dla nas wszystkich czas.

Odpowiedzi: 0

Również prysznice wymagają  naprawy.Od dawna ledwo woda z nich płynie.

Odpowiedzi: 0

Myślę, że w tym czasie możnaby też zastanowić się nad stworzeniem szatni dla rodzin z dziećmi, o ile jest to w ogóle możliwe 

Odpowiedzi: 1

To jest bardzo ważna sprawa nad którą na prawdę warto pomyśleć.

Odpowiedzi: 0

dokładnie ten problem powinien być w jakiś sposób rozwiązany 

Odpowiedzi: 0

Popieram w pełnej rozciągłości. Szatnia rodzinna to już w obecnych czasach powinien być standard ! Matka z małym chłopcem, lub ojciec z małą córką to spory problem w przebieralniach...

Odpowiedzi: 0

Byłem kiedyś z córką na basenie, w przebieralni męskiej.  Czepił się mnie typ coś  ok 50 lat z pretensjami że z córką w męskiej szatni jestem. Mało tego, chodził za mną po basenie i cały czas pretensje. Zepsół nam całą zabawe i skończyło się tym że  za kilka dni odpilnowałem go na miescie i wytlumaczyłem jego błąd.  Widziałem go jakies 2 tygodnie temu, chodzi już bez pomocy kul i bez kołnierza ortopedycznego. 

Odpowiedzi: 0

Ludzie ale wy macie problemy. Niedługo zażądacie godzin tylko dla rodzin. Roszczeniowe społeczeństwo wychowuje kolejne pokolenia. Strach się bać. 

Odpowiedzi: 1

Nikt tu nie żąda czegoś niemożliwego, a jedynie proponuje zmiany. Skoro uważasz, że jest to niepotrzebne, to chyba nigdy nie byłeś/byłaś  sam/a z małym dzieckiem na basenie

Odpowiedzi: 1

Byłem małym dzieckiem i bywałem na basenie, nad jeziorem, nad rzeką. Nie mam z tego tytułu żadnych problemów natury psychicznej. A to dlatego, że moi rodzice byli normalni a nie przewrażliwieni.

Odpowiedzi: 1

Nie chodzi mi o problemy psychiczne związane z przebywaniem w szatni z płcią przeciwną tylko o to, że z dzieckiem, które ma od kilku miesięcy do 2 lat, które dobrze nie chodzi, dużo łatwiej jest gdy jest osoba, która pomoże, a szatnia dla rodzin dużo by ulatwila. A osoba, która nie ma dzieci tego nie zrozumie...

Odpowiedzi: 0

Wodę należało spuścić gdyż sąsiedzi zza miedzy rzęsy wodnej nanieśli.

Odpowiedzi: 0

a zniżki dla samotnych matek, które chowają konkubenta w szafie?

Odpowiedzi: 0

Jeszcze trochę i wszyscy zapomnicie o basenie! O czym wy myślicie w dobie zagrożenia? Zenada

Odpowiedzi: 0

Jak już takie poważne remonty to może i uda się odpływy w szatniach zrobić? :D

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz