Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Groźny wypadek w Grucznie [nowe informacje, zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
5 grudnia, 12:43

Dwie osoby ucierpiały podczas wypadku, do którego doszło dziś rano w Górnym Grucznie (gmina Świecie) na krajowej „piątce”.

Najcięższe obrażenia odniósł kierowca osobowego hyundaia
Fot. KPP w Świeciu

Około godz. 7.20 jadący dostawczym mercedesem 45-letni mieszkaniec Kwidzyna zamierzał wjechać na stację paliw. Podczas skrętu w lewo wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Zderzył się z osobowym hyundaiem, który prowadził 36-letni mieszkaniec Gdańska.

Hyundai jechał od strony Świecia, a mercedes od strony Bydgoszczy / Fot. KPP w Świeciu

- Pogotowie udzieliło na miejscu pomocy kierowcy hyundaia i dwójce pasażerów z mercedesa. Ostatecznie jednak zdecydowano, że obrażenia jednego z pasażerów, a zwłaszcza gdańszczanina są na tyle poważne, że zabrano ich do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Komentarze (2)

Jak zwykle drogowcy zaspali , jechałem rano do pracy było bardzo ślisko żadnej piaskarki.

Odpowiedzi: 1

A co na ten temat mówią przepisy? Jesteś naprawdę geniuszem. Propnuję nie wsiadać za kierownicę w okresie zimowym, ponieważ jesteś zbyt nierozsądny zwalając w razie wypadku winę na służby drogowe. Jesteś jednym z tych, którzy chcieliby, żeby przed, każdym nierozsądnym kierowcą jechała piaskarka. 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz