Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Jakie tajemnice skrywa posiadłość niedaleko Świecia? Sprawdziła to ekipa Urbex History [zobacz film]

ap
6 grudnia, 13:49

Urbex History to trzech eksploratorów z pasją historyczną. Zwiedzają i filmują opuszczone miejsca, często tajne lub niedostępne dla większości osób, które owiane są lokalną legendą.

Wokół posiadłości narosło wiele legend
Fot. Andrzej Bartniak

Penetrują opuszczone budynki, jednostki wojskowe, bunkry i schrony, jak stara niemiecka torpedownia na Bałtyku, radioaktywna strefa śmierci w Czarnobylu czy wrak statku u wybrzeży Rumunii. Relacje z wypraw wrzucają na swój kanał na YouTubie.

Zainteresowali się również otoczoną wysokim murem, opuszczoną posiadłością przy trasie nr 91 we Fletnowie (gmina Dragacz). Wewnątrz powstało szereg budynków o rozmaitej architekturze i trudnym do określenia przeznaczeniu.
REKLAMA


O rezydencji, od lat popadającej w ruinę, pisaliśmy latem na portalu Extra Świecie (patrz tekst poniżej). Wśród mieszkańców, nie tylko tych okolicznych, krążą plotki, że mieścił się tam dom publiczny i siedziba gangsterów, a nawet, że są tam ukryte zwłoki i skarb. Co odkryła ekipa Urbex History? Zobaczcie film.

REKLAMA

Komentarze (6)

co oni takiego odkryli?napewno mniej niż okoliczni szabrownicy...

Odpowiedzi: 0

A czy ten przybytek nie należał czasem do słynnego Krawca? Swoją drogą ciekawe czemu przestał pokazywać się w Świeciu?

Odpowiedzi: 0

Najpierw Kmin lakierował tam fury, poźniej Krawiec kręcił pornole i nie tylko

Odpowiedzi: 1

Za dużo jaboli.

Odpowiedzi: 0

rydzol dla swojej partyji to zajmie

Odpowiedzi: 0

Ta dedukcja tych ludzi jest zenujaca.Samochod sobie stoi nie wiadomo skad.Ktos budowal nie wiadomo skad mial pozwolenie . Nikt nic nie wie.Moze to niedokonczona rezydencja Putina. TRZEBA sprowadzic tych trzech cwaniakow zeby sie reklamowali. W Swieciu takich ludzi ktozy interesuja sie jaka kolwiek historia jest bardzo duzo.Trzeba tylko chciec i cala zagadka by byla rozwiazana.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz