Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  13°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Kandydaci na radnych Koalicji Obywatelskiej

2 października, 14:51
Płatny materiał wyborczy
Paweł Knapik (w środku), kandydat Koalicji Obywatelskiej na burmistrza Świecia
Do wyborów zaplanowanych na 21 października została tylko ostatnia prosta, więc nic dziwnego, że komitety odsłoniły już wszystkie karty prezentując swoich kandydatów na radnych. Koalicja Obywatelska przedstawiła swoje propozycje nazwisk we wszystkich okręgach w wyborach do Rady Miejskiej w Świeciu i do Rady Powiatu Świeckiego. Sprawdź, kto się na nich znajduje.