Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Kiedy wymieniali butlę z gazem, doszło do zapłonu. Mężczyzna i kobieta doznali poparzeń

red
12 sierpnia, 10:18

Niewiele brakowało, aby z pozoru prosta czynność stała się przyczyną tragedii.

Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA


W ubiegły piątek o godz. 14.12 straż pożarna dostała wezwanie do Szewna (gmina Świekatowo).

- Podczas wymiany butli z gazem doszło do zapłonu. Mieszkańcy domu wynieśli na zewnątrz paląca się 11-kilogramową butlę. Doznali przy tym jednak poparzeń dłoni – relacjonuje  aspirant Marcin Klemański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

Strażacy ugasili i schłodzili butlę i zakręcili zawór. Poszkodowanym założono na dłonie opatrunki hydrożelowe. Ponieważ mężczyzna doznał dotkliwszych poparzeń, wezwano karetkę, która zabrała go do szpitala.
REKLAMA

Komentarze (1)

Wielu jest takich uczonych co sprawdza poprawność przykręcenia reduktora przy pomocy ognia, a później płacz że rączki poparzone, samo przecież się nie zapaliło. A wystarczy odrobina płynu do mycia naczyń i woda.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz