Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Kierowca forda był w takiej „ekstazie”, że podpadł policjantom

Andrzej Pudrzyński
15 maja, 06:56

Rutynowa kontrola zakończyła się zatrzymaniem 28-letniego mieszkańca powiatu, przy którym znaleziono narkotyki. Sam też był pod ich wpływem. 

Fot. 123RF/zdjęcie ilustracyjne

W ubiegłą sobotę tuż po godz. 20.00 patrol drogówki zatrzymał w Świeciu do kontroli forda mondeo. Podczas legitymowania 28-letniego kierowcy nabrali wątpliwości, co do stanu jego świadomości. Mężczyzna był nienaturalnie pobudzony. Zauważyli też dwa foliowe woreczki z podejrzaną zawartością, które próbował ukryć w dłoni. Jak się okazało, były to amfetamina i ecstasy.
REKLAMA


- Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość środków odurzających w organizmie. Wyniki potwierdziły, że kierował autem będąc pod wpływem amfetaminy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się również, że ma zakaz kierowania pojazdami wydany przez sąd. Mężczyzna został zatrzymany, a noc spędził w policyjnym areszcie – informuje podkom. Joanna Tarkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Następnego dnia 28-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających w okresie obowiązywania zakazu, za co może dostać do 5 lat więzienia.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz