Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Koło Gospodyń Wiejskich z Jeżewa było najlepsze!

Andrzej Pudrzyński
4 grudnia, 20:58

Dziewięć kół gospodyń wiejskich wzięło udział w turnieju zorganizowanym podczas sobotniej imprezy w świeckiej hali. Bezkonkurencyjne było KGW z Jeżewa.

Paniom z KGW Jeżewo kibicował były wójt gminy Mieczysław Pikuła
Fot. Marek Wojciekiewicz

„LGD animatorem rozwoju społeczno - gospodarczego” to nazwa wydarzenia promującego Lokalną Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”. Były konkursy, występy artystyczne i stoiska z regionalnymi potrawami.

W latach 2016-2018 LGD przeprowadziła szereg działań animacyjnych. Organizowano wyjazdy studyjne, imprezy tematyczne oraz blisko 30 spotkań i szkoleń, w których uczestniczyło ok. 500 osób.
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie
- W tych dwóch pierwszych latach wdrażania LSR udało się ogłosić 18 naborów na 11 różnych działań takich jak premie na rozpoczęcie działalności, dotacje dla istniejących firm, wsparcie na działania w zakresie infrastruktury turystycznej, kulturalnej i rekreacyjnej czy granty na działania społeczne i środki na rewitalizacje społeczno-gospodarczą – wymienia Katarzyna Lipowiec, kierownik biura LGD „Gminy Powiatu Świeckiego”. - To był bardzo pracowity okres. Ogólnie do LGD wpłynęło 120 wniosków, które należało przeanalizować i ocenić – podkreśla.
REKLAMA

Atrakcją imprezy zorganizowanej 1 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu był Mini Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Przedstawicielki dziewięciu KGW oceniane były w dwóch konkurencjach: kulinarnej (danie słone i słodkie) oraz artystycznej.

Cały turniej wygrało Gminne Koło Gospodyń Wiejskich z Jeżewa, zdobywając najwyższą sumę punktów we wszystkich kategoriach. W części kulinarnej zwyciężyło Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich na Rzecz Rozwoju Wsi i Okolic „Topolanki”, natomiast w artystycznej KGW z Jeżewa.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Czytaj także

Komentarze (2)

Brawo panie z Gminy Jeżewo. A swoją drogą portal ma stare zdjęcie. Jak na lidera portali internetowych naszego powiatu wtopa.

Odpowiedzi: 1

Zdjęcie jest jak najbardziej aktualne. Zostało wykonane 1 grudnia 2018 r.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz