Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  19°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  19°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 12°C

Które lokale cieszą się nawiększym powodzeniem Czytelników, a które są w tyle? Zobaczcie wyniki!

red
10 czerwca, 19:41

Głosowanie w plebiscycie „Extra Smak Powiatu Świeckiego” rozpoczęło się dopiero 10 czerwca rano, a już mamy zdecydowanych faworytów. Czy najbliższe dni odwrócą tę tendencję?

Fot. 123RF

Miłośnicy dobrego jedzenia wysoko cenią sobie bar mleczny Niebo w Gębie, który pierwszego dnia o godz. 19.20 miał już 30 głosów. Wysoko plasuje się także pizzeria Da Grasso (14 głosów) i restauracja Wehikuł Czasu (10).

Pierwsze wyniki pokazują, gdzie najchętniej jadają mieszkańcy Świecia i powiatu. Wkrótce przekonamy się, czy do grona najlepiej ocenianych dołączą też inne lokale.
REKLAMA

Przez kilka tygodni tworzyliśmy listę restauracji, pizzerii, barów z fast foodami i barów mlecznych, w których Waszym zdaniem można smacznie zjeść. Część z nich już zaprezentowaliśmy na portalu, o pozostałych napiszemy wkrótce.

Nasi Czytelnicy wytypowali 27 lokali gastronomicznych z powiatu świeckiego, które ich zdaniem warto odwiedzić ze względu na smak i jakość serwowanych w nich posiłków.

Od 10 czerwca od godz. 6.00 do 30 czerwca do godz. 23.59 trwa SMS-owe głosowanie w plebiscycie „Extra Smak Powiatu Świeckiego”.

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wysłać SMS pod numer 72480 o treści TYP.ES.X - w miejsce „X” wpisując liczbę porządkową od 1 do 27 przypisaną każdemu lokalowi.

Z jednego numeru telefonu można oddać dowolną ilość głosów.
REKLAMA

Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

Wygra ten lokal, który zdobędzie najwięcej głosów. Przyznamy też drugie i trzecie miejsce (regulamin plebiscytu do pobrania na dole strony).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Do pobrania: