Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogdan, Józef, Marek

Kuchnia z całego świata i kino 7D! Dwa dni „wielkiej wyżerki” na Dużym Rynku!

red
13 marca, 19:27

Już 30 i 31 marca po raz drugi na Dużym Rynku w Świeciu odbędzie się Zlot FoodTrucków. Na imprezę zjedzie około 15 foodtrucków - najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami.

W ubiegłym roku zlot cieszył się dużym powodzeniem. W tym roku ma być równie smacznie i ciekawie
Fot. Marek Wojciekiewicz

Każdy foodtruck, który zaparkuje na rynku zaserwuje coś innego. Będą burgery, frytki belgijskie, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, japońska, tajska, tosty i wiele innych.

Podobnie jak w zeszłym roku, oprócz samochodów z jedzeniem przyjedzie specjalnie dla mieszkańców Świecia kino 7D, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. W niedzielę 31 marca zostanie stworzona specjalna strefa dla dzieci. 

- Pierwsza edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy odwiedzali stoiska na rynku całymi rodzinami i przyjemnie spędzali czas próbując smaków z różnych zakątków świata. Mamy nadzieję, że w tym roku również staniemy na wysokości zadania i zapewnimy wszystkim niezapomnianych doznań kulinarnych – mówi Agata Zwiejska z Ligi Foodtrucków.

W sobotę i niedzielę 30 i 31 marca impreza rozpoczyna się o godz. 12.00. Wszystkie bieżące informacje na temat Zlotu FoodTrucków w Świeciu znajdziecie na Facebooku.

materiał promocyjny