Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogna, Brygida
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 16°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Oto zwycięzcy naszego konkursu walentynkowego!

red
11 lutego, 10:36

Loreen Strehlau i Konrad Kuffel ze Świecia zebrali najwięcej głosów Czytelników. To właśnie ta para spędzi walentynki w hotelu Evita w Tleniu.

Loreen Strehlau i Konrad Kuffel zdobyli aż 1309 głosów
Fot. nadesłane

Konkurs „Extra Walentynki” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na 31 par oddano łącznie 3753 głosy w naszej sondzie. I to w ciągu trzech dni!

Na zdjęcie, na którym Konrad klęka na plaży przed Loreen z wielkim nadmuchiwanym pierścionkiem zaręczynowym, oddano aż 1309 głosów! Kocham Ją za to, jak na mnie patrzy i za to, że zawsze mnie wspiera w trudnych chwilach oraz jest ze mną mimo wszystkich moich niedoskonałości wyznał Konrad w opisie zdjęcia.
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknie

Piękne słowa, piękna fotografia, obrazująca piękną chwilę… Cóż można dodać? Niech Wasze walentynki również będą piękne! Gratulujemy zwycięskiej parze i zapraszamy do hotelu Evita w Tleniu na pobyt w luksusowym pokoju z jacuzzi i sauną oraz na wykwitną kolację. Koszty o łącznej wartości 350 zł pokrywa portal Extra Świecie.

Loreen Strehlau i Konrad Kuffla prosimy o możliwie jak najszybszy kontakt z redakcją pod nr 661 504 850.

Szczegółowe wyniki głosowania na wszystkie pary tutaj.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie