Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Magda, Mariusz

Przysyłajcie zgłoszenia na Extra Parę! Pobyt w hotelu z atrakcjami za 750 zł czeka!

red
16 października, 07:42

Prezentujemy kolejne pary, które zgłosiły się do naszego konkursu. Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do 24 października włącznie.

Od lewej: Anita i Rafał Miklasiewicz, Agata i Grzegorz Simson oraz Dorota Tutlewska i Irek Mikołajczyk
Fot. nadesłane

REKLAMA

Nagrodą w konkursie Extra Para jest pakiet o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Hanza Pałac w Rulewie.

Aby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba być małżeństwem. Wystarczy, że oboje macie ukończone 18 lat.

Prześlijcie od 1 do 3 zdjęć, przedstawiających Was oboje (najlepiej w poziomie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.
REKLAMA

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcjaatextraswiecie [dot] pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Poznajcie kolejnych uczestników naszego konkursu!
REKLAMA

Agata i Grzegorz Simson z Nowego

Nasza historia zaczęła się w październiku 2012 r. Poznaliśmy się na portalu randkowym. Pisaliśmy że sobą, ale szybko zdecydowaliśmy się spotkać. Pierwsze spotkanie odbyło się w grudziądzkiej Alfie przy fontannie. Na tym spotkaniu zaiskrzyło i zaczęliśmy się regularnie spotykać . Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Zakochaliśmy się w sobie i zaczęliśmy planować wspólną przyszłość. Wiedzieliśmy, że pasujemy do siebie i się kochamy. Po niecałych 3 miesiącach Grzesiu mi się oświadczył. Ustaliliśmy że 14 czerwca 2014 r. weźmiemy ślub. Jednak bardzo nam się spieszyło i stwierdziliśmy że nie musimy tak długo czekać i wzięliśmy najpierw ślub cywilny 15 czerwca 2013 r. Jesteśmy małżeństwem już 5 lat, a właściwie 6 lat. Owocem naszej miłości jest dwójka dzieci. Nasze latorośle to 3-letni Mikołaj i 1,5 roczna Marysia. Mamy wspaniałą rodzinę i do szczęścia nic więcej nam już nie brakuje.
REKLAMA


Dorota Tutlewska ze Świecia i Irek Mikołajczyk z Gruczna

Kocham go całym sercem, bo zawsze mogę na niego liczyć w zdrowiu i w chorobie. Jest moim szczęściem i nie wyobrażam sobie życia bez niego! 
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Anita i Rafał Miklasiewicz

Nasza historia jest dość skomplikowana. Mój Rafał  teraz już mąż) zaczepił mnie na Facebooku i tak oto zaczęła się nasza historia. Ja z początku dałam kosza mojemu mężczyźnie, a po wielkich rozterkach i długiej walce o niego trafiła mnie taka strzała Amora, że teraz jesteśmy małżeństwem. Jedno wiem na pewno - trzeba walczyć o miłość. Dziś to on jest moim Kotkiem, a ja jego Myszką… :-)

Kolejne pary zaprezentujemy w czwartek. Poniżej pary, które zgłosiły się do tej pory.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Do pobrania: