Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aneta, Bogdan, Martyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  20°C / 11°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  23°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  24°C / 13°C

Są pieniądze na pozbycie się starych pieców. Przyjdź do urzędu miasta na spotkanie „Czyste powietrze”

red
15 kwietnia, 08:17

Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia. Warto na nim być, bo odpowiednia jakość powietrza leży w interesie nas wszystkich.

Problem najbardziej daje się we znaki w starej części Świecia
Fot. 123RF

Doradca energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przybliży założenia programu „Czyste powietrze” oraz procedurę składania wniosków.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie

- Przed spotkaniem informacyjnym, od godz. 15.30 w holu Urzędu Miejskiego w Świeciu będzie również możliwość uzyskania informacji  dotyczących dofinansowań z budżetu gminy Świecie na inwestycje poprawiające stan środowiska naturalnego – wyjaśnia burmistrz Krzysztof Kułakowski.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych, lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego, albo osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie


Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony  Środowiska w Toruniu. Program przewiduje dofinansowanie m.in. na: starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe) oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła, spełniających wymagania programu, docieplenie przegród budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej), montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl


Spotkanie odbędzie się w środę 17 kwietnia o godz. 16.30 w Urzędzie Miejskim w Świeciu (sala nr 32, pierwsze piętro).
REKLAMA

Komentarze (3)

A co z kamienicami ZGM?

Odpowiedzi: 0

Wszystko fajnie, ale dlaczego wyznaczony pracownik wymyśla bzdury typu: Pomiary szczelności kotła dla pieca na paliwo stałe (pellet) o mocy 10 kW?

Odpowiedzi: 0

Ktoś dostał już taką dopłatę za wymianę pieca w Świeciu?

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz