Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  15°C / 8°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Spalił się budynek gospodarczy w Polskim Stwolnie

bart
11 października, 12:02

Dopiero po 12 godzinach wozy strażackie mogły opuścić gospodarstwo w Polski Stwolnie (gmina Dragacz), w którym wczoraj wybuchł pożar.

Zdjęcie ilustracyjne.
Fot. Andrzej Bartniak

O palącym się poddaszu budynku gospodarczego w Polskim Stwolnie strażacy zostali powiadomieni wczoraj, krótko przed godz. 22.00. Zarówno poddasze, gdzie najprawdopodobniej wybuchł pożar, jak i parter budynku o pow. 900 m kw, wypełnione były sianem. To właśnie jego łatwopalność sprawiła, że akcja zakończyła się dopiero po 12 godzinach.
REKLAMA
PŁATNY MATERIAŁ WYBORCZY

Ponieważ nie ma absolutnej pewności, że w żadnym z zakamarków nie tlą się jakieś resztki, polecono właścicielowi baczne obserwowanie pogorzeliska. Całkowitemu spaleniu uległa konstrukcja dachu oraz wnętrze. Wstępnie straty wyceniono na 50 tys. zł.
REKLAMA
PŁATNY MATERIAŁ WYBORCZY

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz