Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogna, Brygida
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  22°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  26°C / 16°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  27°C / 15°C

Uwaga! Ulica Bydgoska będzie przejezdna podczas remontu estakady!

Andrzej Pudrzyński
12 kwietnia, 14:37

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prostuje wcześniejszą, błędną informację dotyczącą zamknięcia ruchu na ul. Bydgoskiej.

Podczas rozbiórki wiaduktu nad ul. Bydgoską, zostaną zorganizowane objazdy poboczami
Fot. Andrzej Bartniak

Wcześniej rzecznik GDDKiA podał, że odcinek ul. Bydgoskiej znajdujący się pod estakadą będzie całkowicie zamknięty dla ruchu. Tak też napisaliśmy w poprzednim tekście. Po analizie przedstawionych przez GDDKiA objazdów i pytaniach Czytelników, pojawiła się jednak wątpliwość, w jaki sposób będą wracać do Świecia pracownicy Mondi i innych firm zlokalizowanych na terenie dawnej Celulozy i strefy rozwoju Vistula Park.
REKLAMA

Przy założeniu, że z powodu rozbiórki estakady, część ul. Bydgoskiej będzie nieprzejezdna, musieliby oni kierować się krajową 5 w stronę Górnego Gruczna i po zawróceniu, wrócić trasą nr 5 na obwodnicę, a potem do Świecia. Wcześniej trudno byłoby zawrócić, chociażby z powodu budowy drogi ekspresowej S5. Byłoby to kuriozalne rozwiązanie.

- Otrzymaliśmy od wykonawcy niepełne dane, stąd błędna informacja. Ulica Bydgoska będzie otwarta niemal cały czas dla ruchu. Estakada będzie modernizowana etapami. Kiedy ekipa dotrze do wiaduktu nad samą ulicą, to na czas jego zburzenia i zbudowania nowego, zostaną wykonane objazdy poboczami ulicy Bydgoskiej – wyjaśnia Tomasz Okoński, rzecznik GDDKiA.

Więcej o organizacji ruchu podczas prac w tym rejonie w artykule poniżej.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (3)

Głupotą byłoby zamykać Bydgoską na cały ten remont.. a ten fragment nad samą ulicą mogliby modernizować w godzinach nocnych gdyby była potrzeba zamykania drogi i byłby mniejszy dym..

Odpowiedzi: 1

Zgadzam się całkowicie. 

Odpowiedzi: 0

Dla mnie to szok, ze trzeba było w ogóle zwracać uwagę, że Mondi i poboczne  nie będzie miało jak wrócić do domu. Przecież to jest masa ludzi. Nikt o nich od razu nie pomyślał? Trzeba dodatkowej analizy i komentarzy....?

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz