Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

W weekend popijali, a potem dmuchali. Trzech kierowców ma poważny problem

Andrzej Pudrzyński
16 lipca, 12:33

W czasie minionego weekendu policjanci zatrzymali na drogach powiatu świeckiego trzech mężczyzn, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. 

Policja nie próżnowała w ubiegły weekend
Fot. archiwum

W piątek patrol drogówki skontrolował na ul. Grudziądzkiej w Warlubiu kierowcę volkswagena. W czasie rozmowy z 29-letnim mieszkańcem powiatu starogardzkiego, mundurowi wyczuli woń alkoholu. Kontrola wykazała 0,7 promila w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy.
REKLAMA

Następnego dnia ok. godz. 20.00 policjanci z posterunku w Bukowcu zostali skierowani do Świekatowa, gdzie na jednym z parkingów kierowca opla corsy stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

- Zachowanie 39-latka podczas wykonywania manewrów zaniepokoiło innego kierowcę. Postanowił zareagować i powiadomił policję. Mundurowi, będąc na miejscu, szybko poznali przyczynę takiego zachowania. Jak się okazało, mieszkaniec naszego powiatu miał ponad 2,6 promila we krwi i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem - informuje podkom. Joanna Tarkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Kolejny kierowca z promilami wpadł w ręce policjantów z posterunku w Osiu. W niedzielę o godz. o 15.00 w Drzycimiu funkcjonariusze skontrolowali 56-latka kierującego daewoo. Mężczyzna wydmuchał 2 promile.

Kierowcy staną przed sądem. Z kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi im do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (2)

Brawo! 
lapac pijakow degeneratow, mi agata zawsze mowi bym duzo nie pil bo mam slaba glowe i wtedy nie mam erekcji. Jak pic to z glowa a nie na maksa jak jakas patologia 

Odpowiedzi: 0

Więcej złapanych niż na trzeźwym poranku.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz