Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogna, Brygida
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  22°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  26°C / 16°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  27°C / 15°C

Wybieramy zakochanych, którzy spędzą wyjątkowe walentynki! Głosujemy!

red
8 lutego, 09:30

Która para spędzi ten wyjątkowy dzień w eleganckim VIP Roomie z jacuzzi i sauną, a potem wybierze się na znakomitą kolację w hotelu Evita w Tleniu? To zalezy od Was. Głosujcie na pary, które uważacie za najsympatyczniejsze w naszej sondzie pod artykułem, w którym prezentujemy uczestników konkursu „Extra Walentynki". Łączna wartość nagród to 350 zł. 

W poniedziałek podamy, która para wygra kolację i pobyt w VIP Roomie
Fot. 123RF

Para, która zdobędzie najwięcej głosów wygrywa godzinny pobyt w VIP Roomie i kolację w restauracji hotelu Evita w Tleniu!

Co to jest VIP Room? To luksusowo urządzony pokój z jacuzzi, sauną i dużym okrągłym łożem. Unikalny klimat tworzą imitujący gwieździste niebo sufit, podświetlenia LED i kominek. Na zakochanych będzie czekał również szampan.

Po relaksie w VIP Roomie zapraszamy na kolację do hotelowej restauracji.

Extra Świecie pokrywa godzinny pobyt w VIP Roomie (200 zł) i kolację (do 150 zł).

Głosowanie trwa od piątku 8 lutego od godz. 9.30 do niedzieli 10 lutego do godz. 23.59.
Uwaga! Z jednego urządzenia można oddać jeden głos na dobę.

Agata i Wojciech Ciesielscy z Dzików

Kocham swoją żonę za to, że dała mi podwójne szczęście: córkę i syna. Czasem krzyczy, wrzeszczy, złości się, ale nie brakuje jej miłości. Więcej pisać nie trzeba, dzięki niej sięgam do nieba...

 

 Marzena Kornobis i Paweł Andryańczyk z Bramki

Chodzimy razem już 3 lata. Mimo że czasami się kłócimy, zawsze razem spędzamy czas. Chodzimy do kina, lubimy dobre filmy romantyczne i komedie,  czasami na dyskoteki, robimy razem zakupy. Bardzo się kochamy.

 

 Agnieszka Żurek i Mariusz Korczak z Sulnówka

Kocham Cię za Twój uśmiech, błysk w oku i spojrzenie, czułe słowo, przytulenie. Kocham Cię od pierwszego wejrzenia i spełniasz moje wszystkie marzenia…

 

 

Beata i Dawid Chmurzyńscy ze Świecia

Za co kocham mojego męża? Za to, że jest obok mnie każdego dnia.

 

 

 

 

Karolina i Piotr Śmigielscy ze Świecia
Za co kocham mojego męża? Za to, że gdy zobaczyłam go po raz pierwszy, od razu wiedziałam, że to niezupełnie była miłość od pierwszego wejrzenia, tylko pewność. Cześć, to Ty. I tak już zostanie. Amen. Kocham Cię skarbie!!!!

 

 

Emilia Zawada i Paweł Świderski z Gródka

Mojego przyszłego Męża najbardziej kocham za bałagan w szafie, uśmiech, odpowiedzialność i wsparcie, które otrzymuję każdego dnia.

 

 

 

 
Weronika Jurczyk i Damian Kiciak ze Świecia
Ja i Damian to (ku zdziwieniu ludzi) miłość z KFC! Tak dokładnie! Damian - kierownik, ja - instruktor. Miłość niczym z filmu, tylko że Nas  połączyły.... kurczaki i miłość do jedzenia! Kochamy się najbardziej na świecie, czego dowodem jest nasz mały kurczaczek - Kornelia. Nasza szalona miłość jest najwspanialszą rzeczą jaka nas w życiu spotkała, oczywiście zaraz po wspomnianym kurczaku!

Sylwia i Paweł Malinowscy z Gacek

Za co go kocham? Za głupoty w głowie każdego dnia, wsparcie. Za to, że zawsze przytuli, nawet po kłótni. Za miłe niespodzianki, trafione prezenty. Za słowo przepraszam. Za to, że jestem ważniejsza niż piwo z kolegami. Po prostu za to, że jest sobą.

 

 

Anna i Bogdan Wietrzykowscy z Jeżewa

W tym roku w lipcu będziemy świętować naszą 30. rocznicę ślubu. Bardzo chciałabym wygrać konkurs, ponieważ byłaby to wspaniała niespodzianka dla mojego kochanego męża. Kocham go za to, że po prostu jest przy mnie oraz mam w nim oparcie. Dzięki naszej miłości mamy trzech wspaniałych synów. 

 

 

Paulina Szyszkowska i Andrzej Majkowski  ze Świecia

Kocham mojego ukochanego po prostu za wszystko. Nie ma słów, by opisać miłość do niego. Jest wspaniały. Chętnie zakochałabym się w nim drugi raz. Moja druga połowa serca, moja dusza, mój tlen, bez którego nie da się żyć!

 

 


 Martyna Smeja i Tomasz Przyłódzki ze Świecia

Kocham cię. Będę cię kochał do dnia, w którym umrę. A jeśli po tym jest jakieś życie, to wtedy też będę cię kochał.....Kocham Cię za wszystko.

 

 


Luiza Rulewska i Sebastian Czajczyk ze Świecia

Luizę kocham za to, że mogę z nią wczesnym rankiem przemierzać nieznane nam życiowe szlaki, popołudniami wymieniać nasze codzienne wspólne doświadczenia, a wieczorami,  gdy się żegnamy, to właśnie ona szepcze mi do ucha czułe „Uważaj na siebie”. Dziękuję, że jesteś.

 

 

Monika Wardzinska i Mateusz Osowicki ze Świecia

Jesteśmy razem 6 lat. Za 4 miesiące planujemy się pobrać. Kocham go za to, że jest taki opiekuńczy, troskliwy, w każdej sytuacji potrafi mnie pocieszyć. Kocham go z całego serca i tak już zostanie.

 

 

Iwona i Dariusz Wiśniewscy ze Świecia

W lipcu minie 25 lat, kiedy powiedzieliśmy sobie „tak”. Kocham mojego męża za wszystko, chociaż nietrudno się domyślić, że w naszym życiu zdarzały się zarówno te dobre chwile, jak i te gorsze. Najwspanialsze jest to, że każda moja niedziela zaczyna się śniadaniem do łóżka… i oczywiście to mąż budzi mnie w ten sposób.

 

Barbara i Andrzej Bogaleccy z Jeżewa

Kochamy się za to, że mamy siebie, w smutku, radości i czasem złości i za to, że już 19 lat wytrzymaliśmy w tej naszej miłości.

 

 

 

Agnieszka i Dariusz Nowaczyk z Gruczna

Kocham Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię kochać coraz bardziej. Kocham Cię za to, że nie muszę przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam, za to, że nie da się o Tobie zapomnieć. Jesteś mężczyzną, którego mogę kochać, jak mocno zechcę.

 

 

Żaneta i Jarek Goryniak ze Świecia

Za co kocham mojego męża.... Mojego mężusia kocham za wszystko. Za gwiezdne niebo, za spadające gwiazdy. Za wszystkie marzenia, które się w końcu spełnią. Za to, że jesteś obok mnie, troszczysz się o mnie i z każdym dniem kochasz coraz bardziej. Za to, że wspierasz mnie, słuchasz moich monologów, narzekań przez całe dnie i noce. I za to, że prowadzisz mnie przez życie z radością, miłością, troską i oddaniem. Dlatego przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil. Kocham Cię.

 Klaudia Rulewska i Jakub Kuberski ze Świecia 

Za co kocham Jakuba? Za to, że jest moim totalnym przeciwieństwem. Dzięki temu, że jest osobą bardzo żywiołową oraz spontaniczną, wprowadza w nasz związek masę chaosu, który UWIELBIAM! Dziękuję mu za to, że każdego dnia mogę poznawać go na nowo, a on swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie znika z mojej twarzy.

Loreen Strehlau i Konrad Kuffel ze Świecia

Kocham Ją za to, jak na mnie patrzy i za to, że zawsze mnie wspiera w trudnych chwilach oraz jest ze mną mimo wszystkich moich niedoskonałości.

 

 

Agata Antoszewska z Czerska Świeckiego i Kamil Kruszewski z Krąplewic

Kocham go za oczy, które patrzą na mnie z rana, za czuły dotyk, słodki smak ust i ogromnie kochające serce.

 

 

 

Agnieszka i Tomasz Gwizdała z Bukowca

Kocham go za sposób, w jaki patrzył na mnie 9 lat temu i za to, że w ten sam sposób patrzy na mnie teraz. Zakochałam się w jego spojrzeniu, które urzekło mnie na szkolnym korytarzu. Jak się później okazało, połączyła nas również pasja do sportu i miłość do zwierząt. Oboje jesteśmy dla siebie wsparciem. Nie potrafimy wyobrazić już sobie życia osobno.

 

 

Michalina Zagert i Maciej Modrakowski z Nowego

Kocham ją za to, że jest przy mnie w dobrych i złych chwilach. Kiedy ją poznałem 2 lata temu od razu wiedziałem, że to ta jedyna. Mieliśmy kilka upadków, ale zawsze wracaliśmy do siebie szczęśliwsi i z większą miłością. Bez niej nie wyobrażam sobie świata. Po prostu to jest mój uroczy skarb.

 

Majka Kaczkowska i Michał Urmanin z Warlubia

Kocham Go za to, że jest moim sposobem na  życie: moim uśmiechem, moją ostoją, moim słońcem wschodzącym rano i zachodzącym wieczorem, moją gwiazdą lśniącą w ciemną noc. Znosi mnie w najgorszych chwilach i daje mi siłę na lepsze jutro. Po prostu za to, że JEST.

 

 Kinga i Łukasz Laaser ze Świecia

Zbliża się nasza 5 rocznica ślubu w Walentynki. Kocham Cię za to, że jesteś przy mnie bez względu na to, co stanie nam na drodze. Kocham Cię za to, że dałeś mi największe szczęście. Kocham Cię, że jesteś moim lekiem na wszystko, mimo moich wad.

 

Sabina i Andrzej Karpińscy z Jarzębieńca

Kocham męża i nie mam wobec niego oczekiwań - to nie jest głupota ani słabość. To odwaga i satysfakcja. Kocham mojego męża tak po prostu. Nie za coś, nie pomimo czegoś... Kocham Go i już.

 

 

 

Angelika Janus i Sebastian Braun z Pruszcza

Za co go kocham? Za dobroć, za troskę, za wsparcie, za każdy uśmiech i każdy wspólny kolejny dzień siódmego roku razem. Za co ją kocham? Za wszystko!

 

 

 

 

Justyna i Franciszek Sroka ze Świecia 

Znamy się 16 lat. Od 8 lat jesteśmy małżeństwem. Za co go kocham? Trafił swój na swego.

 

 

Anna i Łukasz Lubińscy z Brzemion

Za co się kochamy? Ja go kocham zawzięcie, a on mnie zażarcie.

 

 

 

 

 

 

Anna Kujawska i Dariusz Bogudał z Rzy

Nasze podium, to wspólne życie. Podium, które zawiera w sobie zrozumienie, szacunek, uśmiech, słowa przepraszam, proszę, dziękuję. Podium, które jest naszą Arką Miłości.

 

 

 

 

 

Klaudia Karnowska ze Świecia i Kamil Szymakin z Bydgoszczy

Za co ją kocham? Kocham ją za to jaką jest, a jest najcudowniejszą kobietą na świecie. To dzięki niej nawet najbardziej nieudany dzień staje się jedynym z najlepszych w moim życiu. Dzięki niej wiem co to znaczy kochać i być kochanym i wiem, że jest w stanie oddać za mnie wszystko. I dała mi swoje serce, którego już do końca życia nie chcę jej oddawać.

Kamila Wróbel i Damian Gaweł z Pruszcza

Za co go kocham? Za to, że pokazał mi, że w życiu nieważne jest to, z kim się jest. Tylko to, żeby nie popełniać tych samych błędów, co kiedyś.

 

 

 

 

 

 

 

 

Do pobrania: