Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Zderzyli się podczas wyprzedzania. Toyota dachowała

ap
6 grudnia, 16:38

W środę około godz. 16.00 doszło do wypadku na trasie Laskowice-Świecie na wysokości Skarszewa (gmina Świecie).

Kierowca toyoty został zabrany do szpitala
Fot. nadesłane

Jak wynika z informacji, jakie otrzymaliśmy od policji, toyota avensis zaczęła wyprzedzać jadące przed nią samochody. Nie zauważył tego kierowca volkswagena passata i również rozpoczął manewr wyprzedzania. Uderzył w bok toyoty. Jej kierowca stracił panowanie nad samochodem, który otarł się o drzewo i dachował na poboczu.

Jadący toyotą mężczyzna trafił do szpitala. Nie wiadomo, jak ciężkich doznał obrażeń. W obydwu autach znajdowali się tylko kierowcy, bez pasażerów.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Komentarze (12)

Skoro miejscowość to Skarszewy, to poprawną odmiana "na wysokości Skarszew"!!!

Odpowiedzi: 3

Dokładnie o tym samym pomyślałam. 

Odpowiedzi: 0

Tylko miejscowość to Skarszewo... wyjeżdżając od laskowickiej mamy Skarszewy a do wioski już Skarszewo. I podobno to jest prawidłowe 

Odpowiedzi: 0

Nie mogę wyjść z podziwu jak ludzie na siłę doszukują się problemów, rzeczywiscie Agata nie masz nic innego do roboty tylko doszukiwanie się błędów w artykułach? Fakt - powinny być poprawnie napisane, ale już nie rób z tego problemu na pół powiatu. Proponuję zamiast stawiania trzech wykrzykników w opisie wsadzić sobie trzy palce w cipę, może Ci przejdzie...

Odpowiedzi: 0

Właściwie to jest Skarszewo a nie Skarszewy.Skarszewy znajdują w województwie pomorskim. I dodam jeszcze,że się nie dziwię,bo ludzie bardzo lubią tam wyprzedzać, szczególnie jak ktoś skręca ;) 

Odpowiedzi: 0

Poprawna forma to Skarszewo tak jak jest w tekście. Skarszewy to nazwa potoczna. 

Odpowiedzi: 0

Ewidentna wina pasata, tyle w temacie 

Odpowiedzi: 1

Całe szczęście, bo już myślałem, że Skarszewów.

Odpowiedzi: 0

Często gdy od przejazdu w Laskowicach jedzie sznur aut to znajdują się Janusze którzy wyprzedzają kilka samochodów na raz nie bacząc na skrzyżowania i bezpieczeństwo innych .Bo jak sami  się rozbiją to juz ich  problem

Odpowiedzi: 0

Chłop ma wypadek a wy się wymieniacie jak poprawnie sie pisze. Szok!!! ALE OD RAZU WIDAĆ WIOSKA

Odpowiedzi: 0

Wieśniaki jedne!!! A kierowcy jechali w strone laskowic. Nie ma zakazu wyprzedzania ani lini poziomach na jezdni. Manewr wyprzedzania prawidlow. 

Odpowiedzi: 1

Są linie poziome, kierowca toyoty zaczął wykonywać  manewr wyprzedzania kolumny samochodow na podwójnej ciągłej :) i  nie była to prędkośc dozwolona czyli do 90 km/h. 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz